Виробництво пакетів банан

Багато клієнтів зацікавлені в використанні друку реклами на своїй пакувальної продукції. Вироби з плівки ПВД в найбільшою мірою підходять під ці цілі, так як цей матеріал гладкий, практично не мнеться, що не шелестить. Пакети банан з ПВД — оптимальне поєднання ціни та якості: виробництво випускає їх під замовлення, використовуючи різні варіанти нанесення друку.

Якщо у вас негабаритна продукція і вам потрібна упаковка з нанесенням вашої реклами, то пакети банан з легкістю впораються з перенесенням легковажних товарів, а обидві сторони кульків стануть прекрасним полотном, де буде красуватися ваш логотип і інша важлива інформація. Для того, щоб замовити пакет банан, пакет банан с логотипом — переходьте за посиланням.

Переваги пакетів банан

Вибираючи найбільш зручний вид упаковки, багато компаній зупиняють свій вибір на пакетах банан з ПВД, оскільки серед інших поліетиленових кульків вони є найбільш ефектними і привабливими. Що важливо, вони дуже доступні в плані ціни.

Пакети бананотлічно підходять для роздачі рекламних матеріалів, документів, сувенірів, журналів. Вони користуються популярністю в брендових магазинах одягу, взуття, парфумерії, в аптеках, сувенірних крамницях і ін.

Споживачі відзначають, що при експлуатації ці поліетиленові кульки краще чинять опір проколів і порізів, більш еластичні, не мнуться і добре тримають форму. У разі попередньої активації плівки, яка виконується фахівцями «Імпласт» перед нанесенням друку, зображення виглядає чітко, фарба не відшаровується з часом. При цьому площа під нанесення кольорового зображення максимально велика, геометрично правильна (прямокутна), і фірмовий малюнок може друкуватися не тільки з лицьового, а й зі зворотного боку.

Виробництво пакетів банан з печаткою логотипу

Ми володіємо усім необхідним обладнанням, щоб випускати різні модифікації цих пакетів. Почнемо з того, що у нас в цеху екструзії може виготовлятися поліетиленова плівка того кольору, який необхідний замовнику. Найчастіше вибирають білий колір, так як він є найкращим фоном при друку фірмового зображення. Забарвлення поліетилену може змінюватися за рахунок додавання до гранул полімерного матеріалу спеціальних барвників.

Крім ПВД-гранул, може застосовуватися ПНД і їх суміш. Рекомендуємо зупиняти свій вибір на пакетах банан з ПВД, так як вони виглядають більш акуратно і естетично привабливо, чи не шарудять. Наноситься нами друк має найвищу якість. З двох способів, шовкографії і флексодруку, основний акцент у своїй роботі ми робимо на другий спосіб, як більш продуктивний і економічно вигідний. Шовкотрафаретний спосіб застосовується лише при виробництві пакетів банан малими тиражами.

При використанні флексодрукарські обладнання розміри пакетів банан підбираються нашими фахівцями з урахуванням наявних у нас друкованих валів. Дизайн зображення узгоджується на стадії додрукарської підготовки.

Якщо передбачувана вантажопідйомність мала, то можна замовляти дешевші пакети з неукріпленої ручкою. При значному навантаженні кульки виготовляються з більш щільної плівки, і виконується посилення вирубних ручок. З цією метою до кульках приварюється додаткова смуга щільного поліетилену, яка дозволяє брати частину навантаження на себе, підвищуючи загальну вантажопідйомність пакувальних виробів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here