Вінілова плівка під карбон — відмінний спосіб для тюнінгу авто

Бажання зробити свій транспортний засіб більш привабливим, ексклюзивним і комфортним присутнє напевно у більшості власників. На даний момент представлено чимало цікавих можливостей, які дозволяють виділитися з сірої маси автомобілів. Для ефективного і незвичайного тюнінгу активно використовується плівка вінілова під карбон. Вона являє собою оптимальне рішення, тому що володіє невеликою вартістю і відмінними можливостями для поліпшення зовнішнього вигляду авто.

Види і характеристики карбонової плівки

Карбон характеризується привабливим зовнішнім виглядом і підвищеним рівнем міцності. Це вуглепластикові полотно. Але матеріал дуже дорогий. Тому дозволити собі його установку на автомобіль можуть не всі. Але є більш доступний, але також дуже цікавий варіант із застосуванням спеціальної вінілової плівки. Вона є щільним матеріалом, який можна наклеювати безпосередньо на кузов автомобіля. З одного боку розташований шар, що клеїться, а з іншого знаходиться стилізація під класичні карбонові текстури і візерунки. Такий варіант плівки має зовсім іншим складом в порівнянні з карбоном і іншими характеристиками. Але в цілому зовнішній вигляд дуже схожий. Тому легко імітувати дороге покриття без особливих труднощів. Зараз ця послуга стає дуже затребуваною в сфері автомобільного дизайну.

Зараз вінілова плівка під карбон умовно поділяється на кілька типів, які відрізняються зовнішнім виглядом, ціною і технічними характеристиками. Є плівка двомірного типу. Вона відрізняється наявністю плоского малюнка, яка не передає обсяг. Текстура також не володіє ніяким рельєфом. Використовуватися вона може для повної, часткової або комбінованої обтягування, маскування подряпин, втраченого блиску і інших подібних дефектів.

Тривимірна різновид плівки характеризується об’ємним візерунком, глибоким кольором. При різних кутах висвітлення відбувається зміни кольору, що надає додаткову ексклюзивність автомобіля. Сучасні виробники змогли домогтися гарної імітації рельєфності завдяки нанесенню об’ємних волокон. За допомогою цього різновиду плівки можна приховати існуючі дефекти, захиститися від невеликих подряпин.

Найдорожчим варіантом вважається 4D плівка. Вона повністю імітує карбонове покриття, відрізняється ламінованої поверхнею. Серед основних переваг можна відзначити глибокий малюнок текстури, який максимально сильно схожий на даний вуглеволокно. Обклеювання автомобіля за допомогою такої плівки дозволяє додати кузову дивовижний і дуже дорогий вид.

Будь-який формат такої плівки буде дуже стильно виглядати практично на будь-якій машині. Тому він активно використовується для тюнінгу. Ключовим відмінністю будуть особливості роботи з конкретним матеріалом. Деякий буде складніше наклеювати на криволінійну поверхню. Тому іноді не вдається зробити роботу без стиків. Деякі плівки навпаки легше наносяться. Однак, якщо грамотно і ретельно підігнати плівку, буде майже неможливо розгледіти існуючі шви в покритті.

Якою має бути якісна плівка під карбон?

Сучасна вінілова плівка для авто високої якості обов’язково повинна відповідати деяким важливим критеріям. Серед них можна відзначити:

  • Наявність спеціальних повітряних каналів, які потрібні для нормального і рівного нанесення матеріалу. Якщо не буде каналів, видалити повітряні бульбашки не вийде. Тому плівка буде здуватися.
  • Оптимальне співвідношення між товщиною і щільністю. Матеріал повинен бути щільним, однак не надто товстим. Це дозволить створити оптимальні умови для захисту автомобіля.
  • Хороший рівень розтягування разом з еластичністю. Завдяки цим характеристикам нанесення без нерівностей і складок стає реальністю для вигнутій поверхні.
  • Простота в нанесенні. Якісні плівки, виконані відомими компаніями, наносяться максимально просто. Під час нанесення не повинен пошкоджуватися лакофарбовий шар, як і при здійсненні демонтажу.

Якісна вінілова плівка, яку можна придбати за даним посиланням https://vissbon.com.ua/plenka-pod-karbon, буде ідеальним вибором. Плівка під карбон, якщо вона буде правильно обрана, точно принесе чимало переваг для автомобіліста.

Переваги плівки під карбон

Після її використання автомобіль автоматично стає набагато привабливіше. Він буде виглядати потужно і незвично. Додатковим гідністю можна назвати довговічність плівки, захист від різноманітних потертостей і подряпин. Якщо купити вінілову плівку від перевіреного виробника, можна отримати чимало переваг. Матеріал прослужить дуже довго, не реагуючи на дії з боку температурних перепадів, опадів та інших факторів.

Плівка характеризується наявністю досить щільної текстури, яка дозволяє якісно маскувати подряпини на автомобільній поверхні. При грамотному нанесенні можна обробити авто дуже вдало. Є варіанти з повною обклеюванням кузова або його окремих компонентів. У будь-якому випадку автомобіль стане вигідно виділятися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here