Відмінності вхідних дверей для будинку і квартири

За своїм зовнішнім виглядом двері, призначені для установки в приватних будинках або котеджах і двері, призначені для установки в квартирі, можуть і зовсім не мати відмінностей. Все найважливіше криється всередині.

Відмінними рисами є:

Товщина металу. Якщо для квартирних дверей цілком достатньо листа металу товщиною 1,5 мм, то для установки в будинку буде потрібна більш міцна конструкція, придбати які можна на сайті https://teplidveri.com.ua/cat-dlya_budinku-ru. Товщина повинна складати не менше 2-2,2 мм. Тільки в такому випадку двері матимуть достатню міцність і зможуть протистояти злому. Однак ви повинні розуміти, що дверей, які неможливо розкрити, поки не існує.

Тому в даному випадку питання стоїть дещо інакше — скільки часу буде потрібно зловмисникові, щоб впоратися з тією чи іншою конструкцією. І чим товще буде метал, тим краще. Природно цей параметр впливає і на вартість виробу, але при виборі двері краще не економити;

У холодну пору року двері відчувають колосальні навантаження. На них впливають мінусові температури і опади. При цьому холод ні в якому разі не повинен проникати в житлову зону. Двері повинні мати кілька контурів ущільнювачів, які забезпечать максимальний її прилягання до дверної коробки і герметизують полотно по контуру.

Так само вхідні двері в приватний будинок повинні мати шар утеплювача всередині, який буде перешкоджати промерзанню, утворенню криги і конденсату. Зверніть увагу, що краще вибирати моделі, у яких утеплювач присутній і всередині дверне коробки. Чим товщі його шар, тим краще.

З тих же причин дверна конструкція повинна мати антикорозійне покриття, що запобігає утворенню іржі і захисне покриття від ультрафіолету. Причому це покриття повинне бути присутнім і на дверній коробці і на фурнітурі. Так само, щоб продовжити термін служби вхідний дери, рекомендують обов’язково встановлювати над нею хоча б невеликий козирок.

Він буде створювати тінь, і перешкоджати стіканню дощової води по дверному полотну; Наявність вічка у двері є обов’язковою умовою. Він необхідний не тільки для зручності, але і для того, щоб мінімізувати втрати тепла або проникнення гарячого повітря в житло. Адже щоб дізнатися, хто стоїть за дверима, вам не потрібно буде її відкривати. Це є необов’язковим, якщо в будинку встановлена охоронна система, оснащена відеодомофоном;

Так само у двері обов’язково повинен бути поріг, особливо якщо двері одинарна. Він буде служити додатковим захистом від проникнення холоду, вологи, шуму і пилу і бути додатковим елементом жорсткості для дверної коробки, адже самі вхідні двері будуть мати досить значну вагу. Коробка в меншій мірі буде схильна до різного роду деформацій, що ускладнить задачу зловмисникам. Поріг краще вибирати з нержавіючої сталі. Цей матеріал є стійким до несприятливих впливів навколишнього середовища.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here