Види напрямних або як зробити правильний вибір

При плануванні внутрішнього наповнення шаф, тумб, кухонних підлогових модулів і комодів доведеться зіткнутися з вибором відповідних направляючих і висувних систем для ящиків на сайті https://lamiform.com.ua/ru/vydvizhnye-mehanizmy/. Види напрямних для висувних ящиків, різних систем висунення в кінцевому рахунку визначають і розміри деталей для самостійної збірки. Важливо й те, як покаже себе той або іншої вид напрямних в подальшій експлуатації. Звичайно, хочеться, щоб висувні ящики служили довго, рухалися м’яко і безшумно.

Види недорогих напрямних для висувних ящиків шаф і шаф-купе

Найдорожчі і прості напрямні для висувних ящиків — роликові. Вони являють собою прості санчата білого, коричневого або чорного кольору c пластиковим або металевим коліщатком в прогумованої оболонці.

Трохи по зовнішньому вигляду (і якості) відрізняються роликові напрямні Blum (серія standart). Вони впізнавані по замку, який використовується для того, щоб швидко вийняти ящик з пазів санчат.

Для того щоб вийняти висувний ящик з роликовими напрямними з корпусу, потрібно трохи підняти короб ящика в діагональ і потягнути на себе. Коліщатко легко вискочить з паза. За тим же принципом шухляда вставляється всередину.

Наступний вид напрямних для висувних ящиків — це кулькові або, як їх ще називають, телескопічні.

Вони бувають тонкими, з кульками в один ряд і посилені, з кульками в два ряди і більше складним механізмом висування.

Також кулькові телескопічні напрямні розрізняють за способом монтажу — він може бути звичайним, прихованим і підвісним.

Напрямні прихованого монтажу кріпляться під днище ящика і не помітні на боковинах.

Підвісні кулькові напрямні в основному використовуються для кріплення висувної дошки під клавіатуру.

Ще розрізняють кулькові напрямні по виду установки — вони можуть бути накладні і врізні.

Вибір кулькових напрямних

Щоб правильно підібрати направляючі для меблів, необхідно враховувати:

  • різновиди пристрої;
  • технічні характеристики направляючих;
  • фірму-виробника, від якої залежить якість меблевої фурнітури.

Різновиди кулькових напрямних

Класифікувати напрямні кулькового типу можна за кількома ознаками:

  1. ступеня відкривання. Випускаються системи часткового і повного висунення. При обмеженому русі скорочується кут огляду вмісту і приблизно далеких 5 — 6 см ящика не видно. Система повного висунення дозволяє оглядати весь вміст ящика;
  2. ремонтопридатності. Розрізняють дешевші нероз’ємні напрямні, які в разі поломки можна буде тільки замінити, і роз’ємні конструкції, що підлягають ремонту, а в межах одного виробника і взаємозамінності комплектуючих деталей;
  3. способу установки. Розрізняють стандартні направляючі, монтаж яких проводиться на бічні стінки ящика, і напрямні прихованого монтажу. При даному способі установка системи висування проводиться знизу ящика, що дозволяє приховати всі елементи і збільшити внутрішній простір шафи, комода, тумби і так далі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here