Види матраців для дітей та підлітків

Вибір матраца для сну дитини — це завжди відповідальне завдання. Адже від його правильності залежить здоров’я опорно-рухового апарату в майбутньому.

Види матраців для дитячих ліжечок

Всі моделі матраців для ліжок мають абсолютно різні характеристики. У них можуть бути передбачені пружини, а можуть і зовсім відсутні. Розглядаючи окремі приклади матраців з наявністю пружин, потрібно звернути увагу на те, що вони бувають як скріпленими між собою, так і повністю незалежними.

Матеріали виготовлення наповнювачів також відрізняються. Це можуть бути:

  1. пінополіуретан;
  2. кокосова койра;
  3. латекс.

Також не буває однаковим і сама кількість шарів, розташованих усередині матраца. Зовнішні шари можуть бути виконані з матеріалів різних типів.

Що стосується жорсткості матраца, то вона цілком залежить від віку дитини, а також від його схильності до виникнення певних захворювань хребта, а також при наявності таких.

Розміри матраців для дитячого ліжечка

Перед покупкою необхідно звернути особливу увагу на розмір матраца в дитяче ліжечко. Адже стандартні вироби, які мають матрасы для детей, далеко не завжди підходять для абсолютно всіх моделей.

Для того щоб правильно визначити розмір, необхідно виміряти довжину і ширину ліжечка по бортику. Дитяче ліжко для новонароджених зазвичай має розміри 120 * 60 см, а ось для моделей, призначених для дітей від 3 років, підійде матрац 190 * 80 см. Все залежить від габаритів самого ліжка.

Що необхідно враховувати в процесі вибору матраца в дитяче ліжечко

Сформулюємо основні правила вибору матраца в дитяче ліжечко:

  • зупиніть вибір на моделі матраца з незалежними пружинами. Це дозволить зробити сон дитини найбільш комфортним, а також буде сприяти правильному підтримці його тіла;
  • для безпружинних варіантів в якості наповнювача найкраще підходить спеціальна анатомічна піна;
  • чітко дотримуйтесь розмірами спального місця. Занадто великий або занадто маленький за габаритами матрац навіть не розглядайте;
  • зверніть увагу на те, що для дитини-алергіка краще вибирати моделі, до складу яких входять гіпоалергенні наповнювачі;
  • не ігноруйте рекомендації лікаря, якщо вони є, а також вікові особливості дитини.

Матраци для школярів і підлітків

Розміри матраців для школярів і підлітків

Перш за все, потрібно сказати, що матраци даного типу повинні підбиратися з урахуванням того, що підлітки ростуть досить швидко, тому краще купувати їх з деяким запасом в сантиметрах, адже в іншому випадку є ризик виникнення необхідності повторного придбання протягом досить короткого періоду часу. Ширину потрібно вибирати не менше 80 см, а ось довжину — до 2 метрів.

Вибір підліткового матраца: на що звернути головну увагу

Кращим вибором будуть дитячі ортопедичні матраци з блоком пружин незалежного типу. Вони допоможуть підтримувати хребет і оптимально розподіляти навантаження, яка на нього чиниться. Це мінімізує ризик порушення постави, а також викривлення хребта.

Зовсім пружини також допустимі. Однак в такому випадку краще, щоб до складу конструкції входив пінополіуретан високої щільності. Безпружинні матраци підходять підліткам, у яких виявлено якесь захворювання опорно-рухового апарату. За допомогою таких виробів організм розслабляється, а його індивідуальні особливості неодмінно враховуються.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here