Види гардеробних: як вибрати потрібну саме вам?

Вбиральня

Порядок в будинку залежить в тому числі і від того, наскільки організовано зберігається ваше взуття, одяг, текстильні вироби. І якщо стандартні шафи не завжди підходять, щоб акуратно розмістити все це, то допоможуть спеціальні гардеробні. Варіантів їх маса — і для компактних квартир, і для більш просторих приміщень, а значить підібрати підходящу не складе труднощів.

Обрати гардеробные системы в киеве можна за посиланням. Але все ж про деякі принципи вибору ми розповімо в цій статті.

Все різноманіття конструкцій можна розділити на дві основні групи — збірні системи і готові. Готові вигідно відрізняються тим, що немає необхідності збирати їх, дбати про вбудовуванні і додаткових монтажних операціях. Вони являють собою повністю підготовлені до експлуатації стаціонарні шафи, полиці і модулі, які при необхідності можна з легкістю ставити в нове місце.

Готова гардеробна система

Такі системи мають багато переваг:

  1. Встановлюються в будь-яке місце квартири, яке ви вирішили відвести під гардеробну
  2. Ви не витрачаєте час на установку кронштейнів, свердління та інші складальні роботи
  3. Як правило при виготовленні використовуються практичні матеріали, такі як деревний масив, деревно-стружкові плити або МДФ.

В інтернеті чимало фотографій із зразками різних гардеробних, і можна вибрати компоновку з орними або зсувними дверима.

Альтернативним варіантом стануть збірні системи, які складаються з окремих елементів — для простоти в комплект поставки входять креслення, інструкції з описом послідовності складання, а також повний набір кріпильних елементів. Збірні гардеробні системи не стаціонарні і вбудовуються в певний простір.

Збірна гардеробна система

Така система цінується споживачами за наступні позитивні сторони:

  1. Компактність і можливість використання в малогабаритних квартирах
  2. Багатий вибір варіантів внутрішнього устрою
  3. Ефективне використання житлового простору

Переважно вироби мають у своїй основі МДФ, ДВП або деревно-стружкові плити. З’єднуються модулі між собою за допомогою спеціальної фурнітури, при цьому кількість відділень і полиць для розміщення буде залежати від дизайну конкретної моделі вбиральні. Часто пристрій дозволяє регулювати висоту полиць, а значить вам буде легше підлаштувати виріб під свої потреби.

Вбудовувані варіанти гардеробних відрізняються тим, що монтуються в пристеночное простір, а також між підлогою та стелею, поміщаються між суміжними стінами або в нішу під сходами — таким чином досягається максимально економний витрата простору.

Поверхні стін найчастіше виконують функції задніх стінок, кришок, бічних сторін, тому в комплектах поставки ці елементи відсутні. Це також є перевагою, так як здешевлює вартість системи.

Яка б не була обрана система вбиральні, завдяки своїй місткості вона позбавить вас від необхідності встановлювати стандартні великі шафи, а значить місце зберігання речей оптимально впишеться навіть в малий простір. А головне, ваші речі завжди будуть у відмінному порядку, розташовані по сезону і завжди в доступному місці.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here