Вибираємо матрац в дитяче ліжечко правильно

Купуючи матрац в дитячу ліжечко важливо розуміти, що від вашого вибору багато в чому буде залежати здоров’я дитини. Люблячим мамам і татам належить розібратися з цілою низкою нюансів щодо даного товару. Природно матрац повинен відповідати таким критеріям якості, як практичність, безпека і комфортність.

Крім цього фірмові сучасні матраци на сайте володіють цілим рядом інших переваг, що сприяє здоровому міцному сну дитини: вони відрізняються гіпоалергенним складом тканин і наповнювачів, повітропроникністю, мають ортопедичний ефект і різну ступінь жорсткості.

На що необхідно звернути увагу при виборі матраца?

Правильний розмір

Забезпечити малюкові спокійний сон можливо при дотриманні розмірного ряду що купується матраца для новонародженого: він повинен повністю збігатися з розмірами наявного дитячого ліжечка.

Цей факт варто враховувати, щоб не допустити регулярного переміщення матраца по периметру ліжечка, так як це негативно позначиться на якості сну дитини. При виборі матраца враховуйте не зовнішні розміри ліжечка, а розмір її ложа. Зазвичай розміри матраців для дітей збігаються зі стандартними розмірами ліжок для дітей: 120 * 60 см.

Гігієнічність і безпека

Який повинен бути матрац для новонародженого? Однозначно, надійний, плюс, що не викликає подразнень на шкірі дитини.

Щойно народжений малюк оселиться в своєму ліжечку надовго і буде проводити там чималу кількість часу, отже, батькам варто подбати про якісну повітропроникності матраца, оснащеному знімним чохлом, який можна без зусиль зняти і при необхідності випрати.

Краще, якщо чохол буде виготовлений з бавовняної тканини. Важливо проконтролювати, щоб на ньому, особливо в місцях які контактують з тілом дитини, не було грубих швів, змійок та інших деталей, здатних нашкодити спокійного сну новонародженого.

Захистити матрац від зовнішнього впливу і пилу можливо за допомогою наматрасника, які зараз в більшості своїй є водонепроникними, що дозволяє уникнути негативних наслідків від неминучих «дитячих несподіванок».

Чималу роль при виборі дитячого матраца має його наповнення. Якісний матрац добре зберігає первинну форму, не має в складі токсичних матеріалів і не вбирає зовнішні запахи і вологу.

Безперечно, наповнювач у хорошого матраца відрізняється своєю нульовою алергенність, екологічністю і ні в якому разі вони не повинні накопичувати в собі пил, піддаватися гниття і бути схильні до утворення грибка.

Хороші ортопедичні властивості

Варто розуміти, що в цьому випадку мова йде лише про середньої жорсткості матраци для новонародженого, а не про лікування вже наявного у дитини сколіозу. За умови, що матрац має достатню твердість, хребет вашої дитини в період сну не буде піддаватися деформації.

Кваліфіковані фахівці твердо відстоюють свою позицію щодо недопущення сну дитини на занадто м’якій поверхні, так як це сприяє викривленню незміцнілого хребта немовляти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here