Вгадати з розміром зимового комбінезона Reima при покупці влітку — реально

Знаєте, який зараз найбільш часто задається питання в магазині дитячого одягу?

Як підібрати розмір зимового комплекту влітку, якщо носити його дитина буде тільки через півроку?

Діти не люблять їздити на примірки в магазини, і одного разу до нас за зимовим костюмом для свого сина прийшов тато з малюнком.

Продавці дуже довго підбирали йому Зимний комбинезон Reima, і в підсумку, впоралися з цим важким завданням, кажуть, хлопчик залишився задоволений.

За 12 років роботи в дитячому магазині, ми переконалися, що підібрати розмір на рік вперед, — можна цілком реально.

Нам потрібно знати тільки зріст вашої дитини на сьогодні.

Поставте малюка до стіни або одвірка, прикладіть на верхівку книжку, перпендикулярно стіні і паралельно підлозі, відзначте олівцем лінію і біжіть за рулеткою або сантиметром.

Ми знаємо, що дитина за літо може вирости на 2-4 см, також знаємо приблизно, скільки дитина може додати до листопада. Потім потрібно не забути про запас на зимовий сезон, адже комплект буде експлуатуватися до березня наступного року. І такий запас повинен бути хоча б 5 см. По довжині, тому сміливо відштовхуватися від цих даних.

Далі ми задаємо навідні запитання навідні які допоможуть ще більш точно підібрати розмір:

  1. Ми можемо запитати — високі чи ні батьки.
  2. Як росте дитина: стрибками влітку або рівномірно протягом усього року.
  3. Також нам важливо знати його статуру: худорлява або щільна. На це потрібно звернути увагу, тому що більш повної дитини підбирається комплект трохи більше, ніж для худорлявої.
  4. Скільки сезонів плануєте носити костюм: плануєте на одну зиму або на дві.

Для тих, хто не знає зросту дитини, у нас є виміри зимових комплектів по кожному бренду. Щоб порівняти і зрозуміти розмір, вам потрібно дістати з шафи торішній зимовий комплект і порівняти виміри з нашою таблицею розмірів, яку ми робимо щороку після приходу колекції, в ній ви побачите живі виміри в сантиметрах.

Чому не можна міряти і порівнювати піжаму, колготки і джинси, а потрібно саме дістати зимовий комплект і міряти по зимовому комплекту?

Зверніть увагу, що кроковий шов в піжамі, в джинсах і зимових брюках в одному і тому ж розмірі може сильно відрізнятися, тому що зимовий комплект має високу «попу» і за рахунок цього в зимовому комбінезоні зменшується кроковий шов.

Так, можна взяти на розмір більше. Але що в підсумку ми отримаємо?

Напівкомбінезон ви зможете підібрати внизу на 6-8 см, але ось куртку підвернути не вийде, тому що ширину по плечах нікуди не прибереш. Частково цю проблему можуть вирішити комплекти, де є «виростає на 4 см. Рукав». Чи є система «на виріст» в рукаві чи ні — уважно дивіться в описі товару в кожній картці.

Таким чином, щоб точно підібрати вам розмір, ви нам, будь ласка, скажіть точний зріст дитини і скажіть наскільки сезонів ви плануєте взяти зимовий комбінезон. Хтось любить носити одяг за розміром на один зимовий сезон, а інші розраховують носити дві зими.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here