Увага — БАДи при менопаузі! Важливо знати все…

Менопауза — це не хвороба, а процес перебудови організму жінки, перехід на новий якісний щабель розвитку. Тому призначення лікарських препаратів, особливо гормональних, в цей період не завжди виправдано.

Саме з цієї причини багато жінок обирають БАДи при клімаксі, які не є хімічними препаратами, але при цьому містять в собі багато корисних речовин, які надають цілющий вплив на організм — детальніше про це можна дізнатись за посиланням: https://artlife24.com.ua/Reproduktivnaya/mladomaston-1.

Вони стають справжнім порятунком для жінок, яким протипоказаний прийом гормональних засобів.

Що таке БАД

БАДи — це біологічно активні добавки, що складаються з біоактивних речовин, які призначені для одночасного прийому з їжею, або іноді вводяться до складу харчових продуктів. Вони служать додатковим джерелом корисних і необхідних для організму елементів.

БАДи при клімаксі для жінок мають в своєму складі:

Фітоестрогени. Як і природні або синтетичні гормони, стимулюють внутрішньоклітинні рецептори в шкірі, судинах, статевих органах і ендокринних залозах. При цьому не мають негативного впливу на ендокринну систему. Знижують кількість припливів, усувають психоемоційні проблеми.

Лікарські трави: червона конюшина, кропива, сою, борова матка.

Вітаміни та мінерали, в тому числі магній, фолієву кислоту, які найбільш необхідні жінці.

Соєвий лецитин, гліцерин, соняшникова олія. Нормалізують тиск, сон, усувають аритмію.

Саме завдяки своїм складом БАДи при клімаксі у жінок роблять благотворний вплив на організм, покращують самопочуття і знижують неприємні відчуття під час менопаузи.

Кожен з БАДів має свій індивідуальний склад, який залежить від того, які проблеми при менопаузі він повинен вирішувати, тобто від набору симптомів, що виникають під час менопаузи.

Властивості БАДів

Негативні зміни в організмі призводять до значних проблем з нервовою системою: жінка стає вкрай дратівливою, запальною, з’являється безсоння і нестійкий настрій.

БАДи при менопаузі надають наступну дію на нервову систему:

  1. знижується збудливість і дратівливість;
  2. поліпшується настрій;
  3. збільшується стійкість до стресів.

Фармацевтичні засоби також можуть допомогти досягти великого лікувального ефекту, але БАДи одночасно надають наступну дію:

  • Організм насичується усіма необхідними речовинами і вітамінами.
  • Нормалізується діяльність всіх органів і систем, але при цьому біодобавки не роблять негативного впливу на роботу внутрішніх органів;
  • Зміцнюється печінку, біоактивні речовини сприяють відновленню пошкоджених клітин.
  • Поліпшується загальне самопочуття, підвищується імунітет.
  • Прийом БАДів благотворно впливає на зовнішній вигляд за рахунок того, що при їх прийомі припиняються процеси старіння організму.

Негормональні БАДи при клімаксі

Аптеки пропонують величезний вибір негормональних рослинних препаратів для полегшення стану жінок.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here