«Український Центр Лікування Залежності» розповідає, що робити коли в будинок постукала біда — залежність від наркотиків …

Причини всередині нас самих, зовні тільки виправдання …

Ошо

Сьогодні з проблемою наркозалежності зіштовхнулися багато сімей. Сюжет її розвитку у кожного складається по-різному: хтось сподівається, що зможе самостійно перемогти залежність, хтось, остаточно розчарувавшись у черговій спробі витягнути рідну людину з наркотичної пастки, просто «умиває руки». І тільки деякі знаходять в собі сили й терпіння довести розпочате до кінця, викорінити в собі патологічну пристрасть і почати жити заново. Для цього необхідно поетапне лікування наркоманії в Луцьку.

У чому криється причина наркозалежності?

Сьогодні складається досить парадоксальна ситуація. Більшість людей усвідомлює, що лікування наркоманії — дуже тривалий, працемісткий і не завжди успішний процес. Перемогти її на психологічному рівні вкрай складно. До сих пір не існує ліків, які б зціляли від цієї хвороби. При цьому чисельність наркоманів із кожним роком не зменшується, а зростає в геометричній прогресії. Руйнуються сім’ї, часто співзалежними стають чоловік або дружина наркомана. А що бачать діти, у яких маму чи тата з головою накрив дурман? Уявити це складно, як і зрозуміти, що рухає людиною при першому знайомстві з психотропними речовинами.

Фахівці, які проводять лікування наркозалежності в Луцьку, виділяють наступні причини зародження любові до наркотиків:

 • група соціальних факторів (бажання отримати визнання своєї «крутості» в разі заниженої самооцінки; прагнення копіювати чиюсь авторитетне поведінку або ж не відставати від друзів-наркоманів);
 • патологічне прагнення отримувати нові види задоволення;
 • тотальна доступність наркотичних препаратів;
 • нешкідливий, на перший погляд, цікавість випробувати щось нове;
 • високий достаток, який породжує пошук нестандартних розваг.

Варто зазначити, що наркоманія — явище багатоаспектне, яке розвивається фазово. Виходячи з цього, прийнято виділяти кілька її іпостасей:

 • толерантність до наркотиків — відмінна переносимість наркоречовин. При їх постійному вживанні виникає життєво необхідна потреба збільшувати дозу.
 • фізична залежність — провокується усіма наркотичними речовинами не в більшій чи меншій мірі (класифікації на «легкі» та «важкі» наркотики абсурдна), а з різним інтервалом часу, потрібним для її формування;
 • психічна залежність вважається найнебезпечнішою, оскільки розвивається незалежно від факту залежності на фізіологічному рівні.

Як можна перемогти пристрасть до наркотиків?

Фахівці Всеукраїнського наркологічного центру «Українського Центру Лікування Залежності», які більше 10 років успішно проводять лікування наркоманії в Луцьку, вважають, що тільки за умови системного та кваліфікованого підходу можна сподіватися на позитивний результат.

Тут вам не будуть обіцяти «золоті гори», жаліти й налаштовувати на те, що все залежить від сили волі. Реабілітанти центру «Українського Центру Лікування Залежності» стають повноправними учасниками терапевтичного процесу, який триває 6 місяців. Для успішного проходження потрібно не тільки реабілітантами прикладати надзвичайних зусиль, але і його родичам. Адже саме сім’я назавжди залишається нашим захистом, підтримкою та розумінням.

Етапи терапії

Курс реабілітації в «Українському Центру Лікування Залежності» за методикою комплексної психосоціальної реабілітації складається з 4 етапів, які реабілітант зобов’язаний пройти в стаціонарних умовах.

 1. Процес детоксикації;
 2. Робота з психологами в форматі консультацій, групових занять, індивідуальних бесід над мотивацією і побудовою нової моделі поведінки;
 3. Активна колективна робота в групах співзалежних;
 4. Повернення в соціум.

Почніть вже сьогодні писати нову сторінку своєї історії з наркологічним центром «Українського Центру Лікування Залежності»!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here