Турбота про літніх людей у приватному пансіонаті «Хоспіс»

Літнім людям, окрім грамотного догляду, потрібне спілкування, турбота та увага. Саме таку допомогу пропонує київський будинок престарілих «Хоспіс». Співробітники пансіонату до кожного постояльця шукають індивідуальний підхід і наповнюють кожен день життя постояльців яскравими враженнями, позитивними емоціями.

Про пропозиції пансіонату

Співробітники будинку престарілих пропонують всебічну допомогу людям похилого віку, які втрачають з віком здатність до самообслуговування. Постояльцям пропонуються різні варіанти поселення в залежності від їх стану здоров’я і побажань членів сім’ї. Здорові пенсіонери можуть проживати в центрі як на постійній, так і тимчасовій основі.

Люди, які мають проблеми зі здоров’ям, можуть пройти в пансіонаті курс лікування або відновитися після травм, операцій, перенесених інфарктів та інсультів. Кваліфіковані лікарі, доглядальниці, медсестри можуть професійно подбати про пацієнта. При необхідності постояльцям надається допомога в проведенні гігієнічних процедур, перевдяганні, пересуванні, прийомі їжі.

У пансіонаті проводяться профілактичні та терапевтичні заходи, оздоровчі програми. В обов’язковому порядку постояльцям надається гігієнічний догляд, спостереження, організація вільного часу.

Організація дозвілля

Літнім людям потрібне спілкування і позитивні емоції, тому співробітники пансіонату велику увагу приділяють питанням організації дозвілля постояльців. Люди похилого віку знаходять у центрі нових друзів, товаришів за інтересами, а також постійних співрозмовників в особі психологів, медичного та обслуговуючого персоналу.

Кожен день життя постояльців наповнений такими захоплюючими заняттями, як прогулянки на свіжому повітрі, заняття гімнастикою, рукоділлям, творчістю, дружними бесідами. Займаючись улюбленою справою, знаходячи можливості для розвитку та самореалізації, літні люди стають більш активними, життєрадісними, здоровими та енергійними. На постійній основі в центрі проводяться свята, культурні заходи, що дають людям похилого віку нові емоції та враження.

Вартість проживання в будинку для престарілих ви можете дізнатися на офіційному сайті пансіонату.

Переваги пансіонату

Пансіонат для літніх людей в Киеві «Хоспіс» має ряд ключових переваг, вигідно вирізняють їх серед інших спеціалізованих установ подібного профілю:

  1. Комфортні умови проживання, наявність сучасних меблів і устаткування.
  2. Застосування передових, інноваційних методик.
  3. Команда професіоналів, які мають прекрасні душевні якості та великий досвід роботи з людьми похилого віку.
  4. Індивідуальний підхід до кожного постояльця.
  5. Надання смачного, 5-разового дієтичного харчування.
  6. Широкий спектр пропонованих послуг.
  7. Надання психологічної допомоги постояльців.
  8. Мінімальний пакет документів, необхідних для оформлення.
  9. Розташування в екологічно чистому районі зі зручною транспортною розв’язкою.
  10. Доступна й демократична вартість.

Співробітники пансіонату впевнені в тому, що старість може бути щасливою, і дарують свою щиру турботу, відчуття щирої радості, повноти життя кожному гостю.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here