Трикотаж і його різноманітність

До складу цього полотна можуть входити різні волокна, наприклад, швейне виробництво Текс-плюс випускає тканини, в складі яких присутній віскоза, бавовна, еластан, лайкра. Ці волокна дозволяють трикотажу набувати певних цінні якості і властивості.

Крім цього, дуже важливо на який в’язальної машинці виготовлений матеріал, так як це також впливає на функціональність тканини. Наприклад, піку, інтерлок, кулір виготовляють на круглов’язальних машинах, а тканини з синтетичних волокон — на основовязальних.

При виготовленні одягу трикотаж прийнято розділяти на білизняний, панчішний, шкарпеткові, шарфовий і верхній. Цю тканину на фабриках отримують на в’язальних верстатах переплетенням окремих ниток за допомогою створення петель і взаємного переплетення. Якісна та доступна трикотажная одежда от производителя у великому асортименті — на сайті за посиланням.

Трикотаж відрізняється за складом, способам плетіння, по структурі, щільності та фарбуванню. Цей вид текстилю за способом забарвлення ділять на пістрявотканий, гладкофарбований та набивний. Гладкофарбовані тканини відрізняються рівномірним фарбуванням всього полотна, колір може бути від білого, пастельного до яскравого, насиченого.

Характерною рисою набивних тканин є друк на них малюнка, при цьому зображення може бути яким завгодно. Пістрявотканий трикотаж виготовляється шляхом переплетення ниток різних кольорів і створення певного малюнка, якість таких тканин дуже висока і служать вони довго.

Переваги трикотажних тканин

Одними з основних якостей трикотажу є його хороша розтяжність і повернення в своє початкове стан, а також він практично не мнеться. Він не вигоряє на сонці, якісна трикотажна тканина не линяє, є екологічним матеріалом, має гіпоалергенні і антистатичні властивості.

З трикотажного полотна різного складу можна пошити одяг, починаючи від натільної білизни і закінчуючи святково-вихідним нарядом. Трикотаж дуже приємний в шкарпетці, з його допомогою можна приховати недоліки фігури або вигідно підкреслити усі переваги.

Такі тканини мають високу повітропроникністю, але при цьому добре гріють і не утрудняють рухів. При дотриманні всіх правил по експлуатації одяг з трикотажу буде служити досить довго.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here