SPA-готелі: як вибрати?

Можна просто поїхати відпочивати: оселитися в красивому місці, гуляти, купатися, їздити на екскурсії і насолоджуватися заслуженим неробством. А можна провести відпустку з користю і повернутися додому не тільки відпочивши, а й помітно покращивши зовнішність та здоров’я. Такий відпочинок «два в одному» пропонують SPA-готелі, які сьогодні стрімко набирають популярність.

Що таке SPA-готель?

Що таке SPA-готель і чим він відрізняється від санаторію? Головна відмінність полягає в тому, що санаторій — це, перш за все, лікувальний заклад. Курси процедур там проводяться за приписом лікаря, і спрямовані вони на лікування різних захворювань і реабілітацію після перенесених хвороб і травм.

У SPA-готелях (зокрема, http://odessa.nemohotels.com/nomera/semejnyj-lyuks/) медичний напрямок не головний, адже їх постояльці в більшості своїй — здорові люди. Незважаючи на те, що в таких готелях, як і в санаторіях, широко використовуються води мінеральних і термальних джерел, цілющі ванни і бруд, фізіотерапевтичні процедури, масажі тощо, сюди приїжджають не лікуватися, а відновити сили і зайнятися собою.

SPA-готелі пропонують своїм гостям процедури по догляду за обличчям і тілом, різноманітні методики корекції фігури і харчової поведінки, а також релакс-програми для зняття стресу і позбавлення від нервових розладів і синдрому хронічної втоми.

Неодмінний атрибут будь-якого SPA-готелю — банний комплекс з різними видами парних: російської, фінської, турецьким хаммамом, римськими термами, японської фуро, аромасауна, кедровими бочками і так далі. Найчастіше, саме банний комплекс є відправною точкою для більшості SPA-програм.

Що повинно бути в хорошому SPA-готелі?

Що ще, крім банного комплексу, має бути в готелі, щоб він міг претендувати на приставку SPA? Ось лише основний перелік:

  1. Водний комплекс, що складається з одного або кількох басейнів, гідромасажних ванн та душових установок.
  2. Власний парк або ліс, де можна не тільки погуляти на свіжому повітрі, а й цікаво провести час — наприклад, покататися на конях, на велосипедах, відвідати мотузковий парк, порибалити тощо.
  3. Бальнео і таласотерапія, тобто процедури на основі лікувальних грязей і водоростей.
  4. Фітнес-центр з грамотними інструкторами, які становлять для гостей індивідуальні програми тренувань — в тому числі, і реабілітаційних.
  5. Сучасні прилади для апаратної косметології: LPG, мікроструми, озонотерапія, кріотерапія, карбоксітерапіі і так далі.
  6. Професійні косметологи, що працюють виключно на натуральній косметиці: масках, кремах, пілінгу і так далі.
  7. Професійні масажисти, які володіють різними техніками масажу — від медичного до розслабляючого.
  8. Фахівці з нетрадиційної медицини: акупунктури, акупресури, гірудотерапії, ароматерапії і так далі.
  9. Фахівці з правильного харчування, які при необхідності складають гостям індивідуальне меню, і ресторани, які готують для гостей відповідно до рекомендацій дієтологів.

Чим вище рівень SPA-готелю — тим більше різних процедур він пропонує. Для зручності гостей процедури об’єднують в різні оздоровчі або косметологічні комплекси, розраховані на певну кількість днів. Збираючись на відпочинок, гість або заздалегідь вивчає всі варіанти і вибирає те, що йому до душі, або ж відразу після приїзду в готель проходить первинну консультацію, де йому рекомендують той чи інший варіант.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here