Що таке гра Alias

Alias («Aліас») — це одна з найпопулярніших настільних ігор, яка ось уже десяток років з успіхом використовується для того, щоб згуртувати компанію незнайомих людей або зайняти гостей. Причому абсолютно незалежно від віку граючих — дітям вона допомагає навчитися краще володіти мовою, а дорослим гарантує кілька годин веселощів.

Правила прості: гравці діляться на команди (від двох осіб до невеликих армій), домовляються всередині команди, хто буде загадувати, а хто — відгадувати, і протягом хвилини намагаються зрозуміти один одного. Для цього доводиться напружити всі наявні звивини і одночасно постаратися не луснути від сміху.

Комплектація:

  1. ігрове поле;
  2. 300 двосторонніх карт (з одного боку на російській мові, з іншого англійською), на кожній з них по 8 слів, тобто 2400 нових понять! — додалися слова англійською мовою. Їх розташували на зворотному боці карток, тобто тепер вони двосторонні. Відмінний спосіб дізнатися пару сотень нових термінів і поповнити свій словниковий запас!;
  3. пісочний годинник;
  4. 6 фішок;
  5. правила гри.

Аліас компактна або Дорожня версія відрізняється своїми компактними розмірами, від чого її дуже легко брати з собою в дорогу, в походи або на прогулянку в парку. Зручно розмістившись на лавочці, можна в колі невеликої компанії весело і завзято провести час, вгадуючи свої улюблені слова. Чим більше синонімів і краще придумується опис, тим швидше слово буде вгадано і гравець отримає свій заповітний бал для просування вперед. Придбати гру можна тут: https://geekach.com.ua/nastolnye-igry/serii-igr/alias

Творчість і маса позитиву

Аліас завжди вважається веселою грою для гучних і багатолюдних компаній, але саме Дорожня версія дозволяє багатьом в колі невеликої кількості людей і простору також грати в улюблену разгадайку. Пропонована настолко передбачає поділ гравців на команди, кожній з яких видається фішка для просування по ігровому полю. Один з гравців бере картку зі словом, починає його пояснювати і поки сиплеться пісок в годиннику він може показати не одне, а кілька слів, за умови що кожне попереднє було вгадано. Якщо з якоїсь причини команда не встигла вгадати слово, а час закінчився, всі команди мають правило забрати собі очко, вгадавши це слово. Переможець в грі — команда, яка прийшла перша до фінішу.

Компактна версія Аліас включає в себе набагато менше карток зі словами, але це ніяк не позначається на основному процесі. Важливим її перевагою все ж залишається компактність, від чого вона користується великим попитом у мандрівників. Будьте впевнені, що ця версія гри доставить вам стільки ж радісних хвилин, скільки і повноцінна гра. Беріть її з собою куди завгодно і насолоджуйтеся процесом гри, веселіться і отримуйте море позитивного настрою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here