Що таке бонбоньєрки і навіщо вони потрібні?

«Бонбоньєрки для гостей на весіллі», «весільні бонбоньєрки», «варіанти бонбоньєрок» — незрозумілі статті в інтернеті?

Варто зазначити, що бонбоньерки Украина — це подарунки гостям на весіллі, які підносять молодята в якості подяки за участь в їх торжестві.

Спочатку було прийнято дарувати що-небудь солодке. Наприклад, цукерки в красивій упаковці. Або солодкий мигдаль. У сучасному ж світі подарунком може бути що завгодно. Гарний свічник з ініціалами і датою весілля молодят, теплий і затишний плед, пляшечка вина… Варіантів багато. Все залежить від бюджету, концепції торжества і побажань нареченого і нареченої.

Чи обов’язково дарувати подарунки? Звичайно ж ні. Це цілком і повністю на розсуд кожної пари.

Що подарувати? Є кілька популярних варіантів, які так подобаються парам:

  1. Красиві пробірки, які наповнюються чаєм, запечатуються пробкою. Це виглядає дуже красиво, а подарунок можна сміливо назвати корисним. Як бонус, на пробірки можна прикріпити картки з іменами гостей і це полегшить розсадження.
  2. Маленькі кімнатні рослини. Наприклад, сукулент. Це виглядає дуже красиво. На одній з наших весіль до сукулентів прикріплялися різні милі послання для кожного гостя.
  3. Пледи. Відмінний варіант подарунка для заміського весілля, коли ввечері вже стає прохолодніше і так приємно загорнутися в плюшевий плед.
  4. Домашнє варення. Одна з наших наречених самостійно готувала варення для кожного гостя і прикрашала баночки бирками з датою весілля. Якщо є час і бажання, то це відмінний варіант подарунка.

Немає якоїсь універсальної бонбоньєрки. Професіонали допомагають придумати парам варіанти привітання гостей в залежності від концепції торжества і бюджету.

Яким чином презентувати подарунки гостям? Найпростіший спосіб — це покласти подарунок біля тарілок за святковим столом (в разі, якщо бонбоньєрки маленького розміру). До всього іншого, до презенту можна прикріпити ім’я гостя і це спростить розсадження.

Можна дарувати бонбоньєрки в той момент, коли гості вітають молодят. Але тут головне не заплутатися, тому що обов’язково хтось із гостей захоче привітати особисто, в перервах. Потрібно не забути вручити бонбоньєрку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here