Що потрібно враховувати при виборі бюстгальтеру

Поширена проблема сучасних жінок: як підібрати правильно бюстгальтер за розміром і формою. При виборі необхідно керуватися індивідуальними параметрами і призначенням білизни. Чи не останню роль грає вартість виробу.

Форма і розмір грудей

Жіночий бюст може бути ідеально окресленим або мати різні недоліки, які потребують корекції. Найзручніші ліфчики повністю відповідають формі грудей:

Кругла. Молочні залози розташовуються близько одна до одної навіть без білизни. Підкреслити природні дані допоможуть моделі балконет.
Асиметрична. При такій формі одна грудь більша за іншу, часом різниця становить кілька розмірів. Приховати недолік допоможуть контурні бюстгальтери.
З широкої посадкою. Якщо відстань між грудьми досить велика, скоротити її допоможуть ліфчики балконет і планже.
Коли груди дивляться в різні боки. Для корекції і формування привабливого декольте використовується фасон планже.
Грушовидна. Характеризується об’ємним низом і більш легким верхом бюста, є схильність до провисання. Надати відсутню пишність допоможе класичний балконет.
Підкреслити достоїнства невеликого акуратного бюста здатні класичні моделі, пуш-ап, на кісточках, безшовні, бандо, силіконові.
Для повних грудей актуальні ліфчики з формованої, повнорозмірною, шитою чашкою, а також Мінімайзер. Для підняття обвислих молочних залоз використовуються закриті м’які моделі, балконет.

Призначення

Сучасні дами вибирають бюстгальтери як за розміром, так і за призначенням. Для повсякденного використання підійдуть класичні моделі з ущільненими чашками і безшовні, відкриті або закриті, з кісточками або без них, вигідно придбати женский бюстгальтер оптом можна за посиланням. На виробах не повинно бути зайвого декору, оскільки головна роль відводиться функціональності.

Для занять спортом виготовляються спеціальні лінійки зручних бюстгальтерів, які надійно фіксують молочні залози, попереджають коливальні рухи. Кращі моделі виробляються з м’яких штучних матеріалів, чашки повністю закривають груди. За кроєм вироби нагадують топи, борцовки.

Для дівчинки-підлітка білизна підбирається відразу ж при виникненні дискомфорту при виконанні фізичних вправ, ходьбі. Правильно обраний ліфчик повинен бути максимально простим. Оптимальним варіантом стане топ з бавовняної тканини з мінімальною кількістю швів. Дуже не рекомендовані моделі пуш-ап, мереживні, оскільки можуть мати негативний вплив на формування бюста.

Молочні залози вагітних поступово збільшуються, тому використовується білизна з регульованим об’ємом чашок і широкими бретелями. Можна носити її з 6 місяця. Подібні варіанти бюстгальтерів виробляються з натуральних матеріалів, що не доповнюються зайвим декором.

Спеціально для зручності грудного годування виготовляються моделі з елементом, що  відстібається в області соска. Лямки з кнопками в будь-який момент можуть опускатися. Варіанти з еластичної тканини легко відтягуються вниз, оголюючи груди.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here