Що купити дитині до школи: речі, які стануть в нагоді молодшокласникам

Перед 1 вересня біля батьків голова обертом: треба не просто зібрати дитину в школу, але і вибрати речі, які йому сподобаються.

Канцтовари і все для творчості

Як правило, список необхідних канцтоварів батькам дають вчителі. Краще уточніть, що стане в нагоді дитині під час навчального року, щоб не купувати зайвого.

Ось приблизний список (подробнее здесь):

 1. ручки з синім чорнилом;
 2. прості олівці;
 3. точилка;
 4. ластик;
 5. альбом для малювання;
 6. набір кольорових олівців;
 7. акварельні фарби;
 8. набір пензлів;
 9. стакан-непроливайка;
 10. кольоровий папір;
 11. клей;
 12. ножиці.

Зошити

Молодшокласникам потрібні зошити в клітку і косу лінійку. Для початку візьміть 10 штук, якщо їх не вистачить, докупите протягом навчального року.

Діти вважають зошити одним з найважливіших товарів, причому більше уваги їх вибору приділяють дівчинки. З перевагами з оформлення ніяких сюрпризів: все ті ж супергерої, персонажі мультиків і тварини.

Ранець

Дослідження переваг школярів початкових класів, що економити на ранці не можна, і хочуть вибирати його разом з батьками. Ситуація з зображеннями тут приблизно та ж, що і зі спортивною формою: у хлопчиків в фаворі супергерої і машинки, дівчатка воліють малюнки з диснеївськими принцесами і тваринами.

Хороший ранець важить максимум 700 грам в порожньому вигляді. На виріст його купувати не варто: ширина аксесуара повинна бути менше ширини плечей дитини. Учнів молодших класів краще вибрати рюкзак з жорсткою спинкою, щоб вага розподілялася рівномірно.

Турботливі батьки радять купувати ранці зі світловідбиваючими елементами. Вони повинні бути розташовані зверху, спереду і з боків рюкзака.

Пенал

Краще віддати перевагу м’який пенал з миється тканини, від якої легко відпираються сліди ручок і фломастерів. Жорсткі вироби з дерева або пластмаси — сумнівний варіант. Якщо дитина упустить такий пенал під час уроку (а він напевно упустить), гуркіт буде на весь клас.

Папка для канцтоварів

У ній дитина буде зберігати приналежності для уроків праці і малювання. Часто таку папку залишають в класі, щоб зайвий раз не тягати з дому до школи і назад. Якщо боїтеся, що школяр втратить річ, наклейте на неї стікер з ім’ям дитини і класом, в якому він навчається.

Щоденник

Як не дивно, він інтересуетІсследованіе переваг школярів початкових класів школярів менше, ніж зошити або ранці. Можливо, це пов’язано з переходом на електронні щоденники, але якщо у вашій школі такого поки немає, доведеться купувати старий добрий паперовий варіант.

Сторінки повинні бути білими, щоб не напружувати зайвий раз зір. Вибирайте твердий палітурка, інакше щоденник навряд чи доживе до пристойному вигляді до кінця навчального року.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here