Робота доглядальницею як бізнес: що потрібно і з чого почати

Ця бізнес-ідея в першу чергу зацікавить медичних працівників: медсестер і санітарок. Вони можуть організувати зареєстрований або незареєстрований бізнес, який дозволить медичному персоналу отримувати додатковий дохід, не відмовляючись від основної роботи.

Схема бізнесу проста: медсестри чи санітарки працюють доглядальницями вдома у тяжкохворих пацієнтів. Вони організують догляд за пацієнтом: годування, гігієнічні процедури, при необхідності виконання призначень лікаря, включаючи ін’єкції і перев’язки.

Запрошення професійних доглядальниць дозволяє родичам пацієнта відпочивати і працювати, а не чергувати біля ліжка хворого. Якщо вас цікавить работа в Киеве сиделкой с проживанием на вахту — більше можна дізнатись за посиланням.

Крім того, родичі не завжди можуть організувати адекватний догляд за лежачим пацієнтом, так як вони не мають потрібних для цього знаннями і вміннями.

Медичні працівники можуть розвивати бізнес двома різними способами. Перший передбачає офіційну реєстрацію ІП або ТОВ, отримання дозвільних документів і включення в вартість послуг витрат на оренду офісу, податки і зарплату адміністраторам.

Другий вдає із себе схему без реєстрації. Кілька медичних фахівців можуть домовитися один з одним про співпрацю. У цьому випадку вони зможуть надавати послуги пацієнту або пацієнтам, змінюючи один одного.

У цьому випадку реклама послуг буде поширюватися методом сарафанного радіо.

Другий спосіб розвитку проекту стане кращим для клієнтів, так як у вартість послуг не будуть входити витрати. При цьому проблеми з законом для медиків практично виключені, так як регулюючі органи практично не цікавляться мікробізнесом.

Необхідні ресурси

Різні способи реалізації ідеї припускають залучення різних ресурсів. Якщо медичні працівники будуть працювати без реєстрації, їм знадобиться тільки вміння взаємодіяти один з одним і з клієнтом. В цьому випадку для реклами досить вішати оголошення на інформаційних дошках поруч з клініками.

Головною проблемою, з якою зіткнуться медики, стане відсутність довіри з боку родичів пацієнтів. Багато людей вважають, що залишати хворого родича одного з сторонньою людиною небезпечно.

Вони не враховують, що рідні люди часто не можуть організувати адекватний догляд за пацієнтом, тому що не знають, як, наприклад, правильно годувати неврологічних пацієнтів або як попередити появу пролежнів у хірургічних хворих.

Проект має хороші шанси на реалізацію, так як попит на професійний догляд за пацієнтами поза стінами медичних установ залишається високим. Залежно від масштабів проекту, організатори можуть розглядати його як джерело додаткового доходу або повноцінного бізнесу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here