Рейтинг відеонянь 2020 року: топ кращих моделей

Відеоняньки допоможуть забути про чергування батьків у дитячого ліжечка, щоб вчасно дати соску, пляшечку або покачати на ручках. Правильно підібравши пристрій, можна спостерігати за дитиною під час приготування сніданку, вечері, прибирання. Устаткування підходить і в якості прихованої камери — зручно контролювати те, що відбувається в будинку під час своєї відсутності.

Ми склали рейтинг виробів 2019 і 2020 року, до якого увійшли кращі пристрої. У продажу представлені десятки моделей, що істотно ускладнює вибір.

У наш топ-10 увійшли моделі з кращим співвідношенням ціна-якість:

 1. BabySmile
 2. Hello Baby HB248
 3. Ramili Baby RV1000
 4. Samsung SEW-3053WP
 5. AngelEye AE210
 6. Motorola MBP36S
 7. Maman BM2600
 8. Philips AVENT SCD620 / 52
 9. Ramili Baby RV1300
 10. Samsung SmartCam SNH-V6410PN / SNH-V6410PNW

Відеоняня BabySmile

 • радіус дії до 300 м;
 • голосова активація;
 • нічне бачення;
 • регульована камера.

Видеоняня BabySmile очолила топ виробів. Складається з дитячої та батьківського модулів. У дитячий блок входить камера з мікрофоном, в батьківський — дисплей з діагоналлю 5 дюймів, в нього ж вбудовані динаміки і мікрофон. Камер не поворотна, але її можна вручну направити в потрібну сторону і зафіксувати в певному положенні. Зручна підставка дозволяє закріпити її на столі або стіні.

При недоліку освітлення відеокамера автоматично переходить на нічний режим. Підсвічування працює на 5 метрів, з відстані до 2 метрів на екрані чітко видно обличчя дитини. Гаджет добре допомагає вночі, тому що не потрібно бігти при будь-якому шереху в кімнату до малюка, досить подивитися на екран. Крім того можна спробувати заспокоїти немовля дистанційно, поговоривши з ним через мікрофон.

Апарат оснащений голосовою активацією VOX, він включається, якщо дитина заплаче або почне крутитися в ліжечку. Відеодатчики немає, активація тільки звукова. Рівень чутливість звуку регульований. Якщо на батьківському моніторі вимкнений звук, то прилад включить індикацію при перевищенні гучності плачу. В якості додаткової функції гаджет вимірює температуру в дитячій кімнаті і виводить значення на монітор. У пам’яті пристрою міститься 5 колискових, які воно може програвати для заспокоєння малюка.

Відеоняня BabySmile відмінно допоможе тим, кому доводиться щільно закривати двері в дитячу, щоб не розбудити дитину. З гаджетом не доведеться прислухатися, чи не плаче дитина. Батьки моментально почують це. Вони можуть подивитися на дитину навіть вночі, не входячи в її кімнату і не вмикаючи світло.

Відгуки

Батьки хвалять модель за якісну камеру, відмінну картинку, чіткий звук, нічний режим зйомки, просте управління, можливість зміцнити відеокамеру на стіні, адекватну ціну. Нарікання є на то, що відеокамеру не поворотна, а також на матрицю екрану, видно все непогано, але не варто чекати чіткості зображення мобільного телефону.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here