Пральна машина з вертикальним завантаженням: на що звернути увагу при виборі?

Якщо Ви вибираєте пральну машину з вертикальним варіантом завантаження білизни, то Вам необхідно знати, які параметри враховувати при її покупці.

Функції та характеристики вертикальної пральної машини від https://comfy.ua/wash-machines/load__vertikalnaja/ такі самі, як і у машин з фронтальним завантаженням, тобто для неї актуальні всі ті ж параметри:

  • Клас прання краще вибрати А. Він забезпечить максимальну ефективність при видаленні плям.
  • Клас енергоспоживання може бути від А +++ (самого енергозберігаючого) до D (найбільш витратного). Не варто гнатися за найвищим значенням, для вертикальної пральної машини досить буде вибрати клас А або В і вище. Слід пам’ятати, що чим вище рівень енергозбереження, тим дорожче буде вартість машини.
  • Клас віджиму. Ефективність даного параметра також позначається буквами: від A до G, де А — найвищий клас, що дозволяє видалити з речей більше 50% вологості за рахунок високої швидкості оборотів (максимальний показник — 1600 оборотів в хвилину). Достатньою вважається вологість близько 70%, що відповідає класам сушіння C або D, з кількістю оберти 1200 і 1000 відповідно. Вибираючи пральну машину з вертикальним типом завантаження, орієнтуйтеся на вказане середня кількість оборотів.

Різновиди пральних машин з вертикальним завантаженням

Є два основних види подібних машин:

  • Активаторного типу. Надійний, проте вже застарілий агрегат. Принцип роботи даної вертикальної пральної машини полягає в обертанні активатора — спеціального вала з лопатями, завдяки чому створюється воронка для обертання речей, що сприяє їх відпиранню. При цьому вони не мають функції віджимання і більш сучасних функцій, таких як: сушка, розгладження, обробка парою і т. д. Наповнення водою таких машин здійснюється вручну. Активаторна вертикальні пральні машини за вартістю дешевше більш сучасних аналогів. Втім, вибрати цей варіант варто там, де відсутня водопровід.
  • Барабанного типу. Сучасний тип вертикальної пральної машини має всі функції, придумані для полегшення праці господинь. Передбачає наявність автоматичного наповнення водою, безліч інших корисних і зручних функцій. Оснащені можливістю контролю кількості використовуваної води в залежності від ваги переться білизни. Додаткова зручність створює відкривається вгору дверцята, яка не займає зайвого місця.

Як вибрати місце установки вертикальної пральної машини?

Одним з переваг аналізованого варіанта машинки є її компактність. Все залежить від ваги і кількості білизни, що завантажується. Варто враховувати, що повна завантаженість барабана, як і практично порожній барабан, — погано позначаються на працездатності вертикальної пральної машини, призводять до більш швидкого зношування деталей, необхідності частих ремонтів.

Вибрати середній розмір барабана об’ємом від 4 до 6 кг можна для сім’ї з 3-4 чоловік. Меншій кількості людей підійде машина із завантаженням на 3-4 кг, а для великої родини варто розглянути варіант на 6-8 кг.

Ширина і висота автоматичної помічниці у всіх моделях стандартні і складають 70 і 100 см відповідно. Параметри глибини вертикальної пральної можна вибрати відштовхуючись від необхідного обсягу барабана:

  • 3-4 кг: 32-34 см;
  • 4-6 кг: 40-45 см;
  • 6-8 кг: 50-86 см.

Компактність вертикальної машинки дозволяє встановити її у ванній або туалетній кімнаті (при наявності площі). Монтаж на кухні також можливий, проте виключено її вбудовування через відкриття верхньої частини. Проте, така машинка зможе вписатися в будь-який кухонний інтер’єр.

Вибрати й купити вертикальну пральну машину — це значить грамотно інвестувати кошти в надійну і довговічну техніку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here