Послуги приватного педіатра

Педіатр — це лікар, який стоїть на сторожі здоров’я кожної дитини, займається профілактикою та лікуванням різних захворювань. Крім того, в сферу його діяльності входить консультування батьків по годівлі, зміцненню імунітету і іншим важливим питанням.

В ідеалі, у кожної молодої сім’ї повинен бути свій сімейний педіатр, який допоможе швидко вирішити проблеми зі здоров’ям дітей. Сьогодні педіатрія в клініці KinderKlinik надає свої послуги і дорослим і дітям. Записатися на прийом лікаря сюди можна онлайн. Це дуже зручна послуга, яка має свої переваги.

Заявка оформляється дистанційно на сайті kinderklinik.ua, тому не доведеться необхідно раніше поспішати в клініку, щоб зайняти чергу. Економиться час, оскільки на оформлення заявки піде не більше 5 хвилин. Можна викликати педіатра додому через інтернет.

До педіатра необхідно звертатися, у разі:

  1. порушення апетиту, сну, погана прибавка ваги;
  2. підозра в відставанні у фізичному і нервово-психічному розвитку;
  3. висип на шкірних покривах;
  4. явища диспепсії, блювота, рідкий стілець, нудота, запори;
  5. больовий синдром різного походження, локалізації;
  6. підвищена температура тіла до 38 градусів і вище;
  7. чхання, утруднене носове дихання, кашель;
  8. почервоніння кон’юнктиви очей.

Дитячий організм досить швидко зростає і розвивається, легко пристосовується до навколишнього оточення, але при цьому також легко підпадає під вплив факторів навколишнього середовища.

Своєчасне визначення і видалення цих чинників — гарантія гармонійного розвитку маленької людини. Саме тому найменші дивацтва в поведінці вашого чада, не кажучи про явні симптоми, — серйозний привід негайно проконсультуватися з педіатром.

Як працює педіатр

На прийомі цей фахівець збирає анамнез, проводить огляд. Після первинної консультації педіатр виписує направлення на проведення необхідних досліджень (наприклад, здати кров, зробити посів або сечу на аналіз). За результатами проведеного огляду, після вивчення аналізів і досліджень педіатр призначає лікування або в разі потреби направляє до лікаря вузької спеціалізації.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here