Послідовність ремонту квартири в новобудові


Купівля житлової нерухомості в новобудові — це всього лише перший крок до створення затишного будинку, де можна було б спокійно відпочивати, зустрічати гостей і комфортно жити. Щоб цього досягти, необхідно провести ґрунтовний ремонт. З чого почати? Це питання хвилює багатьох господарів квартир в новобудові. Як провести ремонт самостійно або прочитати ньюстрой отзывы та довіритись спеціалістам, і які етапи робіт доведеться пройти.

Перед тим як приступати до ремонту разом з https://newstroy.com.ua/remont-kvartiry-v-kieve.html, слід ретельно продумати всі деталі і точно визначитися з тим, що б хотілося бачити в своєму будинку. Складання плану — це важливий момент, до якого треба підійти з усією відповідальністю.

Буде потрібно скласти дизайн-проект, в якому зазначити особливості та нюанси майбутнього житла. Сюди увійдуть арки, підсвічування, перегородки та інші елементи кімнат, щоб заздалегідь можна було спланувати монтаж. Тільки після того, як все буде продумано до дрібниць, можна переходити до покупки необхідних будівельних матеріалів.

На початковому етапі проводяться так звані брудні роботи, пов’язані зі сміттям, пилом, брудом. Їх перелік буде залежати від стану житлового приміщення і побажань власників. Але всі вони зводяться до чого:

  • видалення старої обробки, залишеної після будівельників;
  • демонтаж стін старого планування і установка нових (для проведення подібних робіт потрібен дозвіл відповідних органів);
  • установка обладнання для систем вентиляції приміщення, а також кондиціонування;
  • проведення монтажу електропроводки, прокладка кабелю та інших слабкострумових мереж (інтернет, телефон, TV);
  • розводка систем опалення та сантехнічні роботи;
  • заміна вхідних дверей та вікон в приміщенні.

Другий етап — первинна під чистове оздоблення

Другий етап пов’язаний з первинною обробкою стінових та інших поверхонь. Пил, бруд і сміття доведеться періодично прибирати, але такої кількості, як на першому етапі вже не буде. Оздоблення поверхонь являє собою вирівнювання за допомогою штукатурки стін і стелі. Можна використовувати для цього шпаклівку. Сюди ж входить заливка підлог.

Рідко буває таке, що в придбаній квартирі можна відразу починати чистову обробку, тому без первинної обробки навряд чи вдасться обійтися. Другий етап включає в себе ще й укладання плитки, заміну міжкімнатних дверей і установку сантехніки.

Як тільки всі підготовчі заходи будуть проведені, можна приступити до фінішної обробки. Сюди входить фарбування, обклеювання стін шпалерами, установка натяжної стелі, укладання покриття на підлогу. Завершальний етап включає в себе закріплення плінтуса, установку освітлювальних приладів, розеток, вимикачів і т. д.

Чому треба дотримуватися поетапного виконання робіт?

Послідовність виконання етапів робіт необхідно дотримуватися. Якщо цього не робити, то наслідки можуть бути самими непередбачуваними. У кращому випадку недотримання плану може призвести до неможливості виконання одного з етапів, або забруднення або пошкодження вже тих ділянок, на яких роботи вже були закінчені.

А в гіршому випадку відхилення від плану може призвести до того, що доведеться заново все переробляти. Наприклад, якщо відразу не продумати і не вирішити питання з електропроводкою або монтажем систем кондиціонування, то їх доведеться робити вже після чистової обробки. А це означає, що руйнувати стіни для проведення кабелю припаде до обробленим стінових поверхнях. Прочитати про компанію newstroy отзывы можна на сайті.

Оптимальний варіант — це починати ремонт у ванній і туалеті, потім перейти на кухню і житлові кімнати і на останньому етапі — закінчити ремонт в передпокої і коридорі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here