Поговоримо про нижню білизну…

Ще жодного разу ми не зачіпали таку делікатну тему, як вибір нижньої білизни. Адже це питання дуже важливе, від правильно обраної білизни залежить те, як добре буде сидіти на нас одяг, також від нього залежить наш комфорт і внутрішній стан. Так, білизну не побачать оточуючі, але погодьтеся, відчуття, що на вас надіта красива білизна, незабутнє! Це надає нам впевненості в собі і власній неперевершеності.

Отже, нижня білизна. Що нам всім необхідно пам’ятати?

Найголовніше — білизна має бути строго за розміром. Вам не повинно ніде жати, ніде нічого випирати, не бійтеся брати свій потрібний розмір, вже повірте, продавцям-консультантам абсолютно все одно. Та й етикетка на трусах зовсім нічого не означає, її можна просто відрізати (не в магазині, звичайно, а вдома). Щоб швидко та зручно жіночу білизну купити — переходьте за посиланням.

Другий момент — це склад. Для жіночого здоров’я і, в цілому, вашого комфорту, дуже бажано, щоб білизна була хоча б з бавовни, думаю, жінки зрозуміють, про що я веду мову, заглиблюватися ми не будемо, просто пам’ятайте, що склад, коли він стосується нижньої білизни, — це важливо!

Що стосується кольору, фасону і різного роду декору.

Звичайно, завжди буде в моді класика — однотонні бюстгальтер і трусики, з невеликою кількістю рюшів або зовсім без них.

Пам’ятайте, що ми підбираємо білизну і під свій одяг. Якщо ви часто носите білі блузки, у вас повинно бути більше тілесного кольору білизни, якщо любите оголити плечі — то бюстгальтерів без лямок. Загалом, думаю, ви мене прекрасно зрозуміли.

Правильний розмір, комфорт в носінні, хороший склад і відповідна верхній одяг — це і є, на мій погляд, основні моменти при виборі нижньої білизни. Всі інші фактори (тип чашок і трусиків, наявність або відсутність декору) — все це другорядне, і вже залежить від вашого особистого смаку. В даному випадку на моду потрібно орієнтуватися, як мені здається, в останню чергу.

Пам’ятайте, звичайно, і про те, що хороше білизна, на жаль, не може коштувати надто дешево. Краще купити кілька якісних комплектів, ніж сотню дешевих трусів.

Щодо боді (які, звичайно, теж є в великому асортименті в Інтернет-магазинах) — я їх ношу дуже рідко (просто незручно), але, зізнаюся, при грамотній стилізації образу боді виглядають дуже сексуально і стильно, навіть якщо ваша фігура далека від ідеалу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here