Плюси і мінуси повітряних кульок

Оформлення повітряними кульками — це недорогий спосіб прикрасити будь-яке приміщення, цікавий подарунок, нагадування про дитинство. А дитячі свята без різнобарвних кульок це все одно, що свято без солодощів, пісень і радості. Але й у такої прикраси є не тільки плюси, але мінуси. Розглянемо їх докладніше.

Плюси повітряних кульок

Унікальність повітряних куль в тому, що вони в якості оформлення підходять практично для будь-якого торжества — будь то корпоративна вечірка, весілля, Новий рік, День святого Валентина та ін. Яких їх зараз тільки немає — фольговані, латексні, гелеві, прозорі, металік і т. д. А ще є їх різні види — фігури, букети, стійки й інше. І навіть їх можна наповнити блискітками, пір’ям, кульками, конфетті.

Другий плюс — це універсальний подарунок, який підходить для іменинників різного віку. Такий презент буде доречним як для дітей, так і для батьків, у яких воздушные шарики Киев викличуть приємні спогади.

А ще це чудова фотозона, на тлі якої можна сфотографувати гостей заходу. Композиція з повітряних кульок — це прекрасний фон для знімків (як в банкетному залі, так і вдома).

Повітряні кулі також потрібні для залучення уваги. Наприклад, на вході в недавно відкрився магазин, як правило, встановлюють арку з куль, а всередині торгової точки розставляють букети або фонтани з кульок. Зазвичай на цих кульках наноситься фірмовий логотип компанії.

Четвертий плюс — куля можна перетворити в унікальну листівку, просто додавши на нього привітання. Як написи також може бути компліменти, побажання. Особливим попитом зараз користуються кулі з жартівливими дражнилками.

Повітряні кульки не несуть шкоди здоров’ю — це п’ята перевага. Вони не становлять небезпеку навіть для маленьких діточок. Тому їх так часто замовляють навіть для іменинників, яким виповнився лише один рік.

Недоліки повітряних кульок

Є один недолік у повітряних куль — вони лопаються. Але і в цьому є свої плюси.

Наприклад, на гендерну вечірку (це вечірка за участю рідних і друзів, на якій батьки дізнаються стать своєї дитини) як раз замовляють кульки саме з метою лопнути.

Але навіщо? Зараз пояснимо. Молода мама при відвідуванні лікаря просить не називати стать дитини, а написати його на папері й покласти в конверт. Цей конверт передається оформлювачам свята. Вони, знаючи стать дитини, наповнюють гігантську кульку конфетті відповідного кольору (блакитний колір — народиться хлопчик, рожевий — дівчинка). На святі майбутні батьки лопають куля і всі дізнаються, хто з’явиться на світ.

Так що, якщо вам хочеться влаштувати свято для душі, обов’язково оформите це свято повітряними кулями та композиціями з них.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here