Перші кроки: як підібрати мінеральну косметику

Мінеральна косметика — це сама натуральна косметика на сьогоднішній день. Вона створюється на основі мінералів і неорганічних пігментів. Такий унікальний склад дозволяє використовувати мінеральну косметику дівчатам з проблемною шкірою, алергікам, а також дівчатам, які перенесли пластичні операції та інші агресивні процедури на шкірі. Як вибрати мінеральну косметику, з чого почати її використання, як повністю перейти на неї?

Cклад

Вибираючи мінеральну косметику на сайті https://nataliorganic.com/ua/mineral-naya-kocmetika/, в першу чергу необхідно вивчити склад. Я не буду детально розписувати, що має і чого не повинно бути в хорошій косметиці, оскільки цій темі я присвячувала цілі статті. Найчастіше косметичні компанії називають свої продукти мінеральними, але вивчивши склад, розумієш, що віднести ці кошти можна максимум до «мінералосодержащім». Така косметика не має переваг, якими наділена натуральна «мінералка». Хороша мінеральна косметика не містить таких інгредієнтів як тальк, парабени, фталати, ароматизатори, corn starch, bismuth oxychloride, nanoparticles та інші небезпечні речовини.

Асортимент

Щоб почати знайомство з натуральною косметикою, можна купити стартовий набір з мінералами. У нього входить: пудра-основа, консилер, рум’яна, бронзатор, а також спеціальні кисті для нанесення мінеральної косметики. Купуючи такий набір, ти можеш бути абсолютно впевнена в результаті, тому що колірна палітра засобів, що входять в нього, підібрана професіоналами для створення ідеального тону особи.

Підібрати мінеральні засоби можна і самостійно. Для ідеального макіяжу знадобиться: праймер, консилер, пудра, бронзатор, рум’яна, а також тіні для повік, туш для вій і мінеральний блиск для губ. З таким набором можна зробити абсолютно будь-який макіяж, не важливо збираєшся ти на роботу або на святковий захід.

Колір і ефект

Вибір кольору — найважчий крок, особливо при покупці косметики в інтернет-магазині. З відтіночними коректорами не виникне проблем, оскільки тут вибір кольору ніяк не відрізняється від звичних декоративних засобів. Зелені коректор використовується для боротьби з почервоніннями, жовтий — корекція синців під очима, фіолетовий приховає будь-які пожовтіння на шкірі. Вибір відтінку мінеральних тіней справа смаку. Варто тільки пам’ятати, що мінерали на шкірі виглядають трохи інакше, ніж в баночці. Інтенсивність їх кольору буде залежати від способу нанесення (на «суху», на праймер або з додаванням води).

Найскладніше у виборі косметики — підібрати відтінок пудри. Мінеральна пудра представлена в середньому дванадцятьма різними відтінками від білого до ультра темного. Щоб визначитися, який відтінок тобі підійде, зазирни в свою косметичку і вивчи кольору звичних тональних засобів, які тобі напевно підходять, і зупини свій вибір на пудрі, світліше цих коштів на один відтінок. Особливістю мінеральної косметики є те, що вона легко змішується. Якщо ти придбала пудру світліше або темніше, ніж було необхідно — не варто впадати у відчай. Можна просто купити мінеральну пудру іншого відтінку, змішати їх і отримати свій унікальний колір.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here