Переваги використання термосумки

Перш ніж вирушити в похід, влаштувати пікнік на лісовій галявині чи просто вибратися з сім’єю на дачу, кожен з нас замислюється про те, які речі необхідно взяти з собою в дорогу. Адже відпочинок на природі не обов’язково повинен мати на увазі повну відсутність благ цивілізації. Навпаки, чим комфортніше ви будете себе відчувати, тим краще вдасться відпочити і насолодитися навколишньою природою. Погодьтеся, міському жителю вкрай складно адаптуватися до зміни елементарних умов, що забезпечують зручність.

Звичайно, до відсутності водопроводу, каналізації і газової плити легко можна пристосуватися. Але як бути зі звичним нам холодильником? Як зберегти продукти, щоб вони не зіпсувалися? Як забезпечити сім’ю їжею на природі, де немає ні холодильника, ні морозильної камери? Особливо актуальними ці питання стають в теплу пору року, коли будь-які продукти за лічені хвилини можуть стати несвіжими і, як наслідок, непридатними до вживання.

Існує відмінний вихід — потрібно купити термосумки або ізотермічні контейнери, призначені для зберігання продуктів і напоїв. Ці корисні пристосування були винайдені кілька десятиліть тому з метою зберегти продукти свіжими і придатними до вживання під час транспортування, поїздок, подорожей. З плином часу термосумки та контейнери зазнали безліч змін, стали більше вдосконаленими, практичними і довговічними. Щоб такий корисний товар, як термосумка купить за доступною ціною — переходьте за посиланням.

Отже, що ж являють собою термосумки? Як правило, вони виконані з різних спеціалізованих матеріалів, що забезпечують максимальну теплоізоляцію для продуктів, що знаходяться всередині. Завдяки ізотермічної структурі тканини, з якої виготовлено основний (зовнішній) чохол сумки, зберігається прошарок повітря між зовнішнім матеріалом і внутрішнім покриттям. За рахунок цього істотно знижується вплив температури навколишнього середовища на температуру продуктів і напоїв, упакованих в сумку. Звичайно, яким би щільним і якісним ні ізоляційний матеріал, з плином часу відбувається природний фізичний процес порівнювання температур.

Залежно від моделі термосумки це може зайняти від 6 до 24 годин. Але не варто забувати, що вміст термосумки може зберігатися в охолодженому вигляді і більше кількість часу. Наприклад, свіжозаморожені овочі навряд чи збережуть свою низьку (мінусову) температуру довше декількох годин, на відміну від охолоджених сиру або ковбаси. Особливо популярними і затребуваними термосумки та контейнери стають в літню спеку, коли абсолютно неможливо зберегти продукти свіжими без додаткового охолодження і підтримки потрібної температури. У цьому випадку для того, щоб зберегти свіжість продуктів всередині сумки, вам знадобляться спеціальні акумулятори холоду. Як правило, вони виглядають як плоскі пакети, пластикові бруски або невеликі кубики.

Усередині товстої оболонки знаходиться спеціальна рідина високої щільності (сольовий розчин), що володіє здатністю довго зберігати низьку температуру. Перш ніж упакувати продукти, необхідно на кілька годин помістити акумулятори холоду в морозилку. Рідина всередині пластикової коробки, як правило, замерзає за 2-3 години. Але існують і більш об’ємні акумулятори, яким необхідно перебувати в морозильній камері не менше 8 годин. Переконавшись, що акумулятори досить охололи, розмістіть їх по всьому периметру внутрішнього простору сумки з таким розрахунком, щоб продукти були рівномірно закриті з усіх боків. При бажанні можна купити додаткову кількість акумуляторів холоду, тоді зберігання продуктів стане ще більш тривалим.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here