Переваги штучного хутра для пошиву шуб

Шуби з штучного хутра користуються великим попитом серед покупців, адже раніше цей предмет гардероба вважався не дуже престижним, але сьогодні він все частіше з’являється в колекціях іменитих дизайнерів. Варто оцінити всі переваги і недоліки цього хутра.

плюси

  1. Ціна. Вартість є набагато нижчою, ніж у виробів з натурального хутра і часто саме це стає головним мотивом для придбання. Великий вибір штучного хутра на сайті mir-tkaney.com.ua.
  2. Зовнішній вигляд. Багато хто не натуральні шуби за своїм зовнішнім виглядом дуже схожі на ті, які виготовляються з натурального хутра. Є також моделі різноманітних кольорів, чого не можна досягти при фарбуванні натурального ворсу.
  3. Простота в догляді. Багато шуби з штучного хутра можна прати і розчісувати. Природно, в залежності від матеріалу виготовлення є деякі обмеження, але в цілому по простоті догляду такі шуби перевершують натуральні.
  4. Підходить для любителів тварин. При виробництві штучного хутра не страждає жодна тварина. Для деяких покупців це принципова позиція і вони не набувають натуральні хутра. Замість цього вони вважають за краще красуватися в штучних.
  5. Величезна різноманітність кольору і фактури. Не кожне натуральне хутро можна пофарбувати, а штучні надають для цього найширші можливості. У продажу є шубки рожевого кольору, блакитного і навіть градієнт.

мінуси

  1. Знижена стійкість до морозів. Так як ворс не перебуває на шкурках і не має всі властивості натурального хутра, то варто приготуватися до того, що в морози доведеться тепліше одягатися. Різниця в тепловтрат між обома варіантами досить істотна.
  2. Відсутність натуральних матеріалів, що ускладнює утилізацію. Штучні матеріали, з яких виробляють такі вироби, довше розкладаються, так що з точки зору екологічності це не дуже добре. Але це не стосується всіх речей з такого ворсу, адже деякі виробники використовують натуральний хлопок і інші матеріали.
  3. На дотик все ще можна визначити, що хутро штучне. Якщо доторкнутися до такого хутра, то це буде відчутно. Проте щороку з’являються нові технології виробництва, які дозволяють максимально наблизити властивості штучного ворсу до натурального.

Чи тепло в шубі зі штучного хутра?

При великій довжині і густоті ворсу, а також якісної підкладці, можна розраховувати на мінімальні тепловтрати при носінні в морозну погоду. Якщо використовувати такі шуби в більш м’яку погоду, то проблем не виникне. Саме тому для максимального захисту від холоду слід вибирати ті варіанти шуб, які відрізняються великою довжиною і довгим ворсом.

Яку температуру витримують еко-шуби?

Природно, що фахівці розходяться в думках з цього питання, адже є матеріали, які витримують максимальні значення температур, але в інших шубах буде холодно вже при досить символічних «мінуси». Якщо брати середній показник, то такі шуби витримують до -10 градусів, так що варто орієнтуватися саме на цей показник.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here