Переваги інтерактивних іграшок для малечі

Усі батьки хочуть для своєї дитини тільки найкраще, іграшок це теж стосується. Інтерактивні іграшки користуються величезною популярністю серед дітей, особливо, в наш час — час інформаційних технологій і складних пристроїв.

Інтерактивні іграшки взаємодіють з дитиною: ходять, видають звуки, стрибають, співають, сміються, кажуть, реагують на дії. Інтерактивні іграшки для дітей дають малюкам перші уроки звернення зі складною електронікою в ігровій формі.

Переваги інтерактивних іграшок:

  1. Інтерактивні іграшки готують дитину до виходу в інформаційне майбутнє.
  2. Інтерактивні іграшки грають важливу роль в гармонійному розвитку підростаючого покоління — інтелекту, емоцій, мислення, комунікативних здібностей.
  3. Запам’ятайте важливе правило: щоб іграшки приносили максимальну користь, при їх покупці слід обов’язково врахувати вік дитини. Кожна інтерактивна іграшка призначена для певної вікової категорії.
  4. Інтерактивні ляльки викликають особливий інтерес у хлопчиків і дівчаток. Вони можуть плакати, рухатися, розмовляти і навіть їсти. Гра стає реалістичною, дитина отримує нові навички, пізнає анатомію людського тіла і вчиться піклуватися і ніжність. Психологи рекомендують ляльок діткам обох статей.

Зайчик alilo Yoyo, придбати якого ви можете на сайті https://alilo.com.ua/ — це іграшка-брязкальце для малюків від 0 до 6 років. Зайчик співає 13 пісеньок (5 російських і 8 англійських) і допомагає малюкам легко вчити букви, звуки і цифри російською та англійською мовами. 10 мелодій для сну (включаючи білий шум) допоможуть малюкові розслабитися і заснути.

У зайчика Yoyo ви знайдете безліч кумедних інтерактивних ігор, які спрямовані на розвиток музичного слуху і дуже корисні для розвитку моторики у дитини (Повторюшка, Хто трясе швидше, Влуч у ритм і інші). Чарівні вушка, зроблені з м’якого і безпечного силікону, переливаються в темряві різними кольорами і їх можна гризти. Іграшка заряджається через USB-кабель — вам не буде потрібно ніяких додаткових батарейок!

Особливості:

  • Розумне брязкальце: 40 різних звуків допоможуть пізнати навколишній світ.
  • Музика для сну: спокійні мелодії допоможуть міцно заснути.
  • Легке навчання: трусіть і вчіть букви, звуки і числа російською та англійською мовами.
  • Інтерактивні ігри: «Повторюшка» для веселощів і «Хто трясе швидше» для великої моторики.
  • Музичний розвиток: 4 музичних режиму допоможуть розвинути музичні здібності дитини.
  • Завантажені улюблені пісеньки В. Шаїнського: Посмішка, Хмари, Крокодил Гена, Мамонтеня, Чебурашка.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here