Переваги доставки продуктів додому

Зараз дуже багато хто користується доставкою додому готової їжі, продуктів з супермаркетів, ліків. У редакції вирішили з’ясувати, чим приваблюють і чим відштовхують такі послуги городян

Доставка готової їжі

До доставки страв з кафе багато давно звикли. Нею хоч раз скористалися багато жителів України. У місті з’явилися закладу, які працюють тільки на доставку. А що, попит є, офіціанти не потрібні, відвідувачі посуд бити не будуть, головне, готувати смачно, щоб клієнтам подобалося.

Працівник компанії Zakaz.ua, яка співпрацює з багатьма кафе міста і надає послуги з доставки їжі з цих закладів, розповів, що під час режиму самоізоляції багато закладів працювали тільки на доставку і відмовилися від послуг їх компанії, так як їду розвозили працівники кафе. Зараз, коли все повернулося в колишнє русло, вони все ж продовжили працювати тільки на доставку. А частина кафе повернулися до старої схеми.

Кількість замовлень готової їжі протягом тижня і навіть протягом одного дня різна.

«Попит є завжди, але особливо багато замовлень в п’ятницю та суботу, — розповів співробітник одного з сервісів з доставки їжі. — У будні дні годину пік припадає на час з 17:00 до 21:00».

До речі, думка споживачів з приводу доставки готових страв розділилися.

«Замовляти їжу у Zakaz.ua дуже зручно. Я часто вибираю собі вечерю ще будучи на роботі, виставляю потрібний час доставки, і моя їжа приїжджає до мене через 5-10 хвилин після мого повернення з роботи додому. За смаком вона не гірше домашньої», — вважає Сергій Борисов, працівник заводу.

Після самоізоляції все більше людей вдаються до доставки продуктів з магазинів, вони не хочуть витрачати час на походи в супермаркети, наприклад, щоб купить сахар, та й народу там буває багато, а коронавірус ніхто не відміняв. Багато гіпермаркети створили додатки для смартфонів з каталогами своїх товарів, або замовлення продуктів додому можна зробити через сайт того чи іншого магазину.

Спробувавши такий спосіб і замовивши продукти за допомогою програми одного з гіпермаркетів, журналіст був здивований. Замовлення привезли через 25 хвилин, всі продукти свіжі, переплата склала всього 35 грн, а при замовленні на 750 гривень доставка була б безкоштовною. При цьому не потрібно витрачатися на проїзд, тягти пакети, стояти в чергах.

В іншому додатку, в якому можна вибрати, з якого магазина ти хочеш, щоб тобі привезли товар, доставка працює трохи довше. Так, тут теж зручний каталог і доставка безкоштовна від 500 гривень, вірніше 500 — це мінімальна сума замовлення, але привезуть твоє замовлення не раніше, ніж через дві години.

«Доставка продуктів — дуже зручна функція, особливо коли працюєш на удаленке. Привозять їжу швидко і завжди ту, що замовляв. Термін придатності товарів завжди в порядку. А якщо закуповувати велику кількість продуктів один раз в тиждень на суму 750-1000 гривень, то доставка вийде безкоштовною, це в рази простіше, ніж стояти в чергах в магазині «, — розповів ІТ-фахівець Ельдар Валієв.

Але так міркують не всі. Недовіра до людей, які збирають ваше замовлення в магазині, і взагалі до додатків в смартфонах, у деяких ще залишилося.

«Коли сам йдеш в магазин, у тебе є можливість помацати товар. Крім того, ти можеш побачити щось потрібне, про що забув раніше. До того ж невідомо, який товар покладуть в твій пакет», — вважає Людмила Владимирова.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here