ПАТЕНТ НА СПОСІБ ВИГОТОВЛЕННЯ

Патент на спосіб (наприклад, спосіб отримання матеріалу, технологія виробництва виробів, спосіб лікування захворювань та ін.) — це можливість захистити продукт інтелектуальної власності.

Він дозволяє уберегтися від зазіхань конкурентів і допомагає стати монополістом в певній сфері ринку. Так, наприклад, ви можете зареєструвати товарну марку, зробити реєстрацію промислового зразку, авторські права та багато іншого на сайті zkg.ua.

Навіщо потрібен патент на спосіб: особливості реєстрації

Даний документ надає право своєму власникові заборонити використовувати продукт без його згоди. Воно регламентується відповідною статтею і нормативно-правовими актами. Залежно від об’єкта патентування термін його дії може складати від 5 до 25 років, також може бути припинена раніше за заявою правовласника або при несплаті патентного мита. Отримати патент має можливість юридична, фізична особа або група осіб.

Весь процес по отриманню патенту «спосіб виготовлення» здійснюється в кілька етапів:

  1. патентний пошук — допомагає переконатися, що винахід не має аналогів і виконується спеціальними бюро;
  2. заповнення заяви на реєстрацію, яке оформляється належним чином і без помилок;
  3. збір документів для оформлення та оплата держмита (квитанція прикріплюється разом з документами);
  4. передача заявки до держорганів — після подачі документів на отримання патенту на спосіб винаходів реєструється заявка із зазначенням дати надходження;
  5. експертиза заявки по суті є заключним етапом — за її результатами приймається рішення: видавати документ чи ні;
  6. експертиза Укрпатенту — в разі успішного результату справи, заявник отримує повідомлення про позитивний результат протягом кількох місяців;
  7. інформації про патент заноситься до реєстру і видається на руки заявникові.

Термін розгляду заявки на патенти на технологію, включаючи збір і подачу документів, може зайняти від 2 місяців до півтора років.

Чому краще довірити оформлення патенту на спосіб або технологію професіоналам
Патентування власного винаходу — це досить копіткий і тривалий процес, який через найменшої помилки в документах може затягнутися на ще більш тривалий термін. Звертаючись в професійне агентство, ви отримуєте:

  1. економію часу і сил;
  2. впевненість в позитивному результаті справи;
  3. допомога в бюрократичних зволікання.

Фахівці знають, де можуть бути підводні камені, і докладно розкажуть про всі нюанси справи і можливі проблеми і труднощі. Головне, при виборі відповідного бюро необхідно звертати увагу на досвід роботи і кваліфікацію співробітників саме в даній сфері.

Отримати допомогу в оформленні документів на спосіб можна у нас.

Спеціалізоване агентство «Західна Консалтингова група» — це юридична компанія з великим досвідом роботи в галузі промислового та авторського права. У нас працюють висококваліфіковані фахівці. Ми надамо підтримку в усіх аспектах цієї області, починаючи від оформлення і подачі заявок в українське і зарубіжне патентні відомства і закінчуючи представництвом в Палаті з патентних спорів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here