Особливості підготовки до весілля

Вибравши класичний білий наряд нареченої, потрібно дотримуватись стриманості у всьому образі, особливо, коли справа торкнеться макіяжу.

Образ щасливої нареченої сам по собі прекрасний! Проте, створюючи його, і поєднуючи при цьому різні оригінальні варіанти, не слід забувати про гармонію. Створити святковий настрій допоможуть квіти.

Сучасні тренди зачісок і макіяжу

Якщо говорити про сучасну весільну зачіску, то варто відзначити, що зайва розкіш і пихатість зараз не в моді. В наш час головною перевагою образу нареченої вважається м’якість і природність.

Навіть такі старовинні варіанти зачісок, як «пучок» або «черепашка» і донині користуються популярністю. Їх дуже часто вибирають молоді дівчата, оскільки волосся, укладене такими способами, додають обличчю ніжність і якийсь шарм, в поєднанні з вишуканістю і елегантністю.

Дуже романтично виглядають розпущені локони, прикрашені квітами або незвичайними шпильками.

Безумовно, весільна зачіска повинна поєднуватися з макіяжем. Якщо ваше волосся темне і коротке, то при виборі декоративної косметики віддайте перевагу м’яким пастельним тонам, наприклад, бежевим або коричневим. Якщо ж ви — довговолоса блондинка, то використання в макіяжі рожевих і фіолетових відтінків допоможе вам створити ідеальний романтичний образ. Підібрати ідеальний образ для весілля допоможе свадебный салон ателье.

Кожному обличчю — своя зачіска

Підбираючи зачіску, необхідно враховувати форму голови і овал обличчя. Ідеальними пропорціями володіє обличчя овальної форми, до якого підходить практично будь-яка зачіска: волосся можна підняти догори і сколоти красивою шпилькою, у вигляді локонів розпустити по плечах, зробити косий проділ — будь-яка укладання буде підкреслювати ваші ідеальні форми.

Якщо ж ви від природи не володієте ідеальними рисами обличчя, то обов’язково враховуйте поради досвідчених стилістів, здатних створити зачіску для будь-якої форми голови і при цьому грамотно скорегувати пропорції обличчя.

Вибираємо зачіску

Якщо вас все ще долають сумніви з приводу правильного вибору зачіски, можете заздалегідь переглянути фотографії весільних зачісок, пропонованих різними каталогами. Таким чином, отримавши наочний матеріал, вам буде набагато простіше побачити себе в певному образі, або примітити деталі, які особливо сподобалися, щоб потім, за допомогою майстра, втілити їх у вашій майбутній весільній зачісці.

е забудьте зробити кілька пробних зачісок, при цьому звертаючи увагу на те, скільки часу займає миття голови, укладання і використання шпильок і шпильок, щоб безпосередньо в день весілля у вас не виникло з цим проблем.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here