Особливості обміну валют

Деякі країни зняли обмеження на в’їзд, введені через коронавируса, і вже активно приймають туристів. Якщо ви зібралися у відпустку за кордоном, ймовірно вам будуть потрібні гроші в місцевій валюті або спеціальні карти для оплати послуг за кордоном заздалегідь.

Розповімо, як і де вигідно обміняти вітчизняні гроші на іноземну валюту — це можна зробити на сайті https://obmenka24.mk.ua/ua/usd-uah, вибрати зручну карту для оплати закордонних рахунків.

Як обміняти валюту в банку?

Так ви точно забезпечите себе від шахраїв, які можуть не тільки включати в курс приховані комісії, а й в принципі передати вам фальшиві купюри.

Перевагами обміну валюти в банку є надійність і безпеку фін.учрежденія. Ви також можете дізнатися курси валют відразу в декількох банках і вибрати найбільш вигідний. Зазвичай банки не беруть комісію за свої послуги або попереджають про це заздалегідь.

У обміну валюти в банку також є і ряд недоліків. Часто в касі може не виявитися дрібних купюр або дрібниці. Тому перед виходом, краще зателефонувати до відділення банку і уточнити інформацію по наявності коштів у потрібній валюті.

Як обміняти валюту в спеціальних пунктах?

За законодавством такі пункти належать банкам, тому умови обміну валюти аналогічні першим способом. До переваг пункту обміну відносяться іноді більш вигідний, ніж у банку курс. Однак в деяких містах навіть в офісах одного обмінного пункту курси можуть відрізнятися. Наприклад, на околиці міста валюта може обійтися вам дешевше, ніж в центрі.

Як обміняти валюту в банкоматі?

Деякі банкомати дозволяють вам зняти гроші з карти в іноземній валюті. Часто курс валюти може бути вигідніше, ніж в касі того ж банку. Деякі банкомати працюють цілодобово. Тому, якщо режим дозволяє вам зняти кошти тільки пізно ввечері або рано вранці, банкомат стане зручним для цього варіантом.

Однак далеко не всі банкомати припускають зняття готівки в іноземній валюті. Цю інформацію необхідно уточнити на сайті банку. Щоб не нарватися на шахраїв, які можуть відібрати у вас гроші, знімайте їх в банкоматах в офісі банку або великих торгових центрах.

Як обміняти гроші онлайн?

Якщо вам потрібна велика сума коштів в довгостроковій перспективі, ви можете обміняти гроші онлайн на сайті банку. До переваг обміну валюти онлайн можна віднести точність методу — при ньому виключається людський фактор. Крім того, обміняти валюту ви зможете в будь-який час і не боятися шахраїв. Однак, щоб скористатися таким способом, необхідно бути клієнтом банку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here