Основні правила дизайну інтер’єру

Величезний вибір меблів, оздоблювальних матеріалів, предметів декору інтер’єру дозволяють не обмежувати фантазію власника при оформленні житлового простору. Знання основ дизайну інтер’єру не дасть розгубитися в такому достатку. Облаштований побут підтримує гарний настрій, працездатність, поліпшує мікроклімат в сім’ї.

Пропонуємо ознайомитися з правилами дизайну інтер’єру квартири і будинки від nsdgroup.com.ua/dizajn/dizajn-i-remont-doma-professionalami/. Слідувати їм нескладно, але вони допоможуть створити затишок і подарують відчуття безпеки всім членам сім’ї.

1. З’ясувати тип і конструкцію будівлі

Кардинальна зміна інтер’єру рідко обходиться без перенесення перегородок і об’єднання кімнат. Перепланування зазвичай зачіпає стіни, отвори дверей і вікон. Тому перед тим, як створювати проект квартири своєї мрії, треба поцікавитися в Керуючої компанії, які заборони з приводу конструктиву кімнат існують щодо даного багатоквартирного будинку.

Необхідно точно знати:

  1. як прокладені комунікації;
  2. з чого виконані перегородки;
  3. де знаходяться несучі стіни.

Це той випадок, коли винятків з правил не буває: опорні стіни ні в якому разі не можна зносити через небезпеку обвалу всієї будівлі. Також треба орієнтуватися на тип приміщення (квартира, будинок, офіс, торгова точка), який теж впливає на обмеження дизайнерських рішень. Обмеження по перенесенню перегородок можуть бути не тільки в багатоквартирних, а й приватних будинках.

Тільки після того, як стане зрозумілою конструкція будинку, можна накреслити план перепланування і почати підбирати оздоблювальні матеріали, меблі, інші необхідні атрибути для створення затишку.

2. Враховувати побажання мешканців

Кожен мешканець повинен мати можливість реалізувати своє уявлення про затишок і красу будинку. Навіть не обов’язково кожному виділяти по кімнаті — в реальності рідко таке можливо. Крім того, занадто різкі стильові відмінності в різних кімнатах житла можуть призвести до відчуття «комунальної квартири», де кожен сам по собі.

Відповідно до законів в дизайні інтер’єру, треба спиратися на думку кожного і чітко розуміти їхні бажання і потреби. Необхідно обговорити побажання кожного. Можливо, результатом таких переговорів буде рішення придбати плазму замість проектора, об’єднати кухню з їдальнею, з лоджії зробити зимовий сад.

Потрібно прийти до спільного знаменника і зробити так, щоб кожному було комфортно, передбачити зони для навчання, роботи, ігор. У будинку повинно бути місце для загальних посиденьок. Навіть найкрасивіша вітальня не принесе задоволення, якщо в ній буде незручно дивитися телевізор, читати, розмовляти, спілкуватися з дітьми.

3. Розставити кольорові акценти

Згідно з основними правилами дизайну інтер’єру, кольорові акценти — це не тільки яскраві подушки, скатертини і покривала. Є безліч інших способів освіжити простір за допомогою вдало виділеної кольорової зони:

  • відмінним засобом зонування простору є «Color Blocking» на стінах. Це можуть бути яскраві вертикальні смуги за узголів’ям ліжка або помаранчеві плями в кухонній зоні.
  • освіжають інтер’єр кімнатні квіти, згруповані в одному місці на високому багатоярусному подіумі або стелажі.
  • додають креативності яскраві обкладинки книг, розставлені за принципом веселки на відкритій полиці. При, необхідності, можна оновити корінці сумовитих обкладинок за допомогою кольорового паперу.

Головне завдання колірних акцентів — притягувати погляд, створювати особливий настрій і гармонізувати простір.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here