Основні переваги відновлення антипригарного покриття

Більшість господинь вибирають для своєї кухні каструлі і сковорідки з антипригарним покриттям. Вони демонструють високу ефективність в процесі приготування різних страв. Продукти не пригоряють, зберігають свої властивості, посуд легко чиститься і довго зберігає свій ідеальний вигляд. Однак в процесі експлуатації поступово покриття пошкоджується і втрачає свої властивості.

Раніше багато людей викидали такий посуд і придбавали новий. Зараз з’явилася послуга нанесення і ремонт антипригарного тефлонового покриття, що дозволяє з мінімальними витратами повернути колишні характеристики посуду.

Процес відновлення антипригарного покриття

Щоб скористатися цією послугою, потрібно звернутися в компанію Novaflon, вона має сучасне обладнання та команду досвідчених фахівців, які професійно справляються з поставленими завданнями.

Процес відновлення проходить в кілька основних етапів:

  • знімаються пластикові і дерев’яні ручки;
  • за допомогою спеціального обладнання чиститься поверхню від старого покриття;
  • наноситься нове покриття;
  • додаткова обробка для зміцнення нанесеного покриття;
  • посуд віддається клієнту.

Після всіх маніпуляцій посуд можна буде використовувати ще дуже тривалий час.

Переваги відновлення антипригарного покриття

Головна перевага — це суттєва економія. Нова якісна посуд коштує дуже дорого. Купувати її вкрай накладно. Особливо, якщо використовується на виробництві та швидко зношується. В такому випадку набагато вигідніше скористатися послугами представленої компанії. Протягом декількох днів все посуд буде повністю відновлена.

На нанесене покриття поширюється гарантія. Відповідно, можна з повною впевненістю користуватися виробом. На вибір може бути нанесено тефлонове і гранітне покриття. Відновленню підлягають поверхні будь-яких виробів від різних виробників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here