Оренда хмарного сервера — зручно і економно

Хмарний сервер вважається альтернативою змістом фізичного обладнання, яке часто пов’язане з великими грошовими витратами, клопотами, необхідністю мати свою технічну команду. Орендуючи таке серверне обладнання у хостинг-провайдера, клієнт позбавляє себе від маси питань відразу приступаючи до забезпечення зручності користування.

Чим відрізняється справжній хмарний сервер від віртуальних серверів (VPS або VDS)
Не існує принципової різниці між двома термінами VPS і VDS, які, по суті, синоніми. Існуючі, незначні відмінності принципові для самого постачальника послуг, тобто провайдера, але практично не відчуваються для самого споживача послуг. Обидві абревіатури означають одне поняття: виділений віртуальний сервер, який працює на підставі фізичного, а основна відмінність виражається у вигляді віртуалізації.

VPS це приватний віртуальний сервер, чия діяльність контролюється ОС. А VDS є віртуальним виділеним сервером, що управляється апаратною частиною. На нього можна встановлювати потрібне ПО, також тут задіюється віртуалізація KVM.

4 головних плюса VPS

Ті, хто вирішать замовити віртуальний хмарний сервер у провайдера https://cityhost.ua/vds/, відчують наступні переваги даної послуги:

  1. Виділені для користувача ресурси призначені окремо йому, що не розділяючись між іншими клієнтами.
  2. Можливість заощадити, оплачуючи тільки за фактом спожиті ресурси.
  3. Простої в роботі виключені.
  4. Передбачається кілька резервних копій даних, а також висока безпека.

У порівнянні зі стандартним варіантом, застосування VPS володіє значною кількістю переваг.

Як працює хмарний сервер: технології віртуалізації

Хмарні технології дуже зручні, функціональні, багатогранні. Орендарю надається на віддаленому доступі сервер, до якого можна підключитися в будь-який час, зручним способом. Всі дані обробляються і надаються людині у вигляді онлайн-сервісу, що містить весь необхідний функціонал. Будь-які взаємодії виробляються без обмежень і в реальному часі, користувач більше не залежить від фізичного обладнання або провайдера.

Як можна заощадити гроші

Тим, хто користується розглянутої тут послугою, багато провайдерів дають можливість заощадити. Це відбувається тому, що оплата може стягуватися погодинно. Отже, користувач оплачує тільки за фактом використане протягом місяця час, навіть якщо це були всього кілька годин або діб. На відміну від стандартних щомісячних абонентських тарифів.

На що звернути увагу при оренді хмарного сервера

Існує ряд критеріїв, за якими вибираються відповідні тарифи:

  • Операційна система;
  • Наявність послуги адміністрування;
  • Адаптивність до зростання навантаження і об’єму трафіку;
  • Конфігурація обладнання і наявність додаткових опцій в тарифі.

Не варто оцінювати послугу тільки по її вартості або репутації самої хостингової компанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here