Одяг сток — що це таке?

Що таке стоковий одяг?

Одяг сток і стічна торгівля — що це таке, як поняття ?! Сток існує вже більше 60 років, і в усьому світі має велику популярність. Торгівля стоковим одягом є прибутковим і перспективним бізнесом, з цілого ряду об’єктивних причин.

Незвичне українцям слово (СТОК) буквально означає «товарні залишки». Тому в магазинах сток киев, які позиціонують себе як сток-центри, продається новий одяг междунородному виробників. Цей одяг був у продажу в Європі більш 3-9 місяців тому, в залежності від фірми.

У цьому полягає принципова відмінність стоку від секонд-хенду. У магазинах second-hand реалізується одяг і взуття, що була у використанні. А в stock центрах — новий товар.

Чим цікаві сток-магазини?

Після кризи 2008 року, коли багато вітчизняних підприємців, які торгують одягом і взуттям турецьких, китайських виробників, зіткнулися з низкою проблем. Нерівна конкуренція з боку великих міжнародних мережевих компаній і падіння попиту, викликане кризою. Підприємці були змушені: або закритися, що і зробили багато підприємців, або переформатувати свій бізнес.

Доступність багатьох брендів на російському ринку привела до ще однієї проблеми — до конкуренції між брендами, що дуже часто нагадувало демпінг.

В таких умовах займатися підприємництвом здається фактично неможливо, в великих містах, де 90% роздрібної торгівлі зосереджено в руках ставків.

Ось тут і відкрилася вся принадність стокових магазинів!

Ми нічого нового не придумали, з цими ж проблемами Європа зіткнулася 50-60 років тому. Глобалізація призводить до глобальних рішень. Адже стік є побічним ефектом великих міжнародних компаній, боротися і конкурувати вони не можуть.

Безглуздо намагатися «вкусити себе за хвіст». Через багатомільярдних оборотів, з кожним роком, стоку у компаній стає все більше і більше.

Безкоштовного одягу не буває!

Повні склади одягу призводять в компаніях до ряду проблем. Це великі витрати на зберігання товару і вкладені гроші в сам товар. Тому це звичайно процес, який почався з появи мережевих компаній і закінчиться, якщо зникнуть мережевики.

Головною перевагою стоку, більшість покупців вважає, можливість серйозно заощадити, купуючи речі відомих торгових марок за низькими цінами!

Який товар продається в сток-магазинах?

Сток-магазини отримують товар з декількох джерел:

  • Перший з них — це магазини роздрібної торгівлі мережевих компаній. Вони передають товар, що залишився після зміни колекції, останні екземпляри, речі з незначними або малопомітними дефектами, а так само речі з вітрин або зі слідами примірок.
  • Джерелом надходження сток-товару є великі оптові компанії. Вони реалізують залишки сезонних колекцій великим оптом, які були придбані ними у виробників або офіційних дилерів. В цьому випадку, в сток-магазин потрапить одяг і взуття з торішніх або позаторішніх колекцій. Ці речі не втратили товарного вигляду, крім того, іноді є повний розмірно-ростовий ряд моделей, але це більш дорогий сегмент стоку.
  • 3-й Варіант: сток-магазини отримують товар безпосередньо від виробників, які таким способом реалізують надлишки, незатребувані партії або залишки сезонного товару.

Щоб не займати складські приміщення і своєчасно отримати гроші за вже вироблений товар, підприємство буває змушене продавати товар зі значною знижкою. Однак це якісні модні речі, які можна зустріти і в звичайних магазинах.

Це приємний бонус для покупців, вони купують не тільки бренд, але і якісну річ.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here