Обираємо новий смартфон у 2021 році

Дізнайтеся, як вибрати смартфон в 2021 році, щоб він був хороший і недорогий. При покупці необхідно враховувати безліч критеріїв: дизайн корпусу, технічні характеристики, функціональність. Вибір смартфона ускладнюється тим, що в магазинах постійно з’являються нові смартфони, які за всіма параметрами перевершують застарілі моделі.

Для вирішення проблемного питання необхідно вивчити основні критерії при покупці смартфона і ознайомитися з рейтингами кращих недорогих смартфонів 2021 року. До кінця огляду ви 100% дізнаєтеся, як вибрати в інтернет-магазині GSM-ka смартфон, який точно буде вам до душі!

Давайте розглянемо основні моменти, які допоможуть зрозуміти, як вибрати смартфон і від чого варто відштовхуватися при виборі. А потім перейдемо до рейтингу бюджетних смартфонів станом на 2021 рік.

Як вибрати смартфон — критерії вибору

Щоб вибрати якісний смартфон, необов’язково бути експертом в області портативної електроніки. Основні якості, на які звертають увагу при покупці — це зовнішній вигляд, продуктивність і автономність. Ці показники безпосередньо залежать від технічних характеристик пристрою і його функціональності, про які йде мова нижче.

Конструкція і дизайн

Розглядаючи, як вибрати смартфон, перш за все варто приділити увагу зовнішнім даним. Причому дизайн корпусу — далеко не єдиний критерій. Важливо, щоб мобільний апарат був ергономічним, зручно лежав в руці, не ковзав.

Враховують такі аспекти:

  1. Матеріал. Корпус бюджетних смартфонів зазвичай виробляють із пластику. Недолік цього матеріалу в тому, що він чутливий до механічних пошкоджень і гірше віддає тепло при нагріванні апарату. Кращий варіант — корпус з полегшеного металевого сплаву.
  2. Якість збірки. Телефон не повинен гнутися, скрипіти, тріщати, перебуваючи в руках. Необхідно перевірити якість фіксації кришки і стики між фронтальною і тильною поверхнею. Від апарату з явними дефектами збірки краще відмовитися.
  3. Розміри і вага. Смартфони 2021 року оснащують великим екраном, через що сам апарат досить великий. Важливо, щоб смартфон зручно лежав в руках, не обмежуючи руху великого пальця для здійснення натискань на екран. Рекомендується вибирати моделі, вага яких не перевищує 220 г.
  4. Розташування елементів управління. Вибираючи недорогий смартфон, потрібно звернути увагу на розташування кнопок блокування, регулювання гучності і сканера відбитків пальців. На деяких моделях дактилоскопічний датчик знаходиться в екрані, що може бути незвично.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here