Необхідний аксесуар — велозамок

Спробуйте пригадати ще якесь захоплення, яким би люди займалися з ранніх дитячих років до глибокої сивини. Одного разу навчившись кататися на велосипеді, ми вже ніколи не розучимося і ніколи не відпустимо це двоколісний диво настільки далеко від себе, щоб забути назавжди.

Найголовніше, що для простого велосипедного щастя і потрібно-то небагато: класний великий — ось, взагалі-то, і все. Ну хіба що ще замок надійніше — щоб не вкрали. І флягу на раму — щоб пляшку в рюкзаку не возити. І може бути, шолом — аби чого не сталося ненароком. І бризковики, щоб репутацію не замочити такої фігової погоди навесні. І ще…

Велозамок: збережи друга

Правда в тому, що жоден замок не є стовідсотковою гарантією захисту вашого майна, велосипеда зокрема. Ми самі вже не раз доводили, що будь-який пристрій, представлене на ринку, розкрити можна, причому, як правило, на це не буде потрібно дуже багато часу, а сам процес не створить особливого шуму, щоб привернути увагу оточуючих, які взагалі до подій навколо бувають до крайності байдужі. Це погана новина.

Гарна новина полягає в тому, що в більшості випадків велосипедний замок — навіть бюджетний, не кажучи вже про дорогі моделі — буде достатньою гарантією того, що велосипед не вкрадуть. Купить велозамок ви можете за цим посиланням. Зрозуміло, якщо професійний злодій вибере метою саме ваш великий і буде при цьому досить наполегливий, краще вам не спускати очей зі свого двоколісного друга. Від іншого хуліганів, яке шукає, де і що погано лежить, замок захистить. Ні трос, ні ланцюг руками не порвеш — з великою часткою ймовірності непідготовлений злодюжка вибере мету простіше.

І все ж на чому зупинитися, щоб дотримати баланс ціни і якості? Найважливіше при виборі замка — визначитися з типом. Ланцюги та троси часто мають достатню довжину, щоб, пристібаючи велосипедну раму, обплести також колеса (адже їх і окремо можуть зняти). У той же час сталеві скоби типу U-lock або сталевий замок, що складається з металевих пластин, як вважається, надійніше.

Вибирати вам, але снарядимо вас для цього декількома корисними порадами. Надійність тросового замка безпосередньо залежить від його товщини, причому мова про силову складову, а не про силіконове оплетення, єдина функція якого — захист замку від вологи, а всіх інших поверхонь — від самого замку. Досить товстий трос складніше перекусити, це ж зазвичай стосується і ланцюгових замків. Мінус в тому, що обсяг додає ваги, а не завжди полювання тягати з собою пару-трійку зайвих кілограмів.

Бюджетні кодові замки при інших рівних менш надійні, ніж моделі з ключами. Трапляється, що і підібрати код не так складно (не станемо давати наводку), та й сам запірний механізм зазвичай більш крихкий і швидше піддається силового впливу.

Складні і U-образні замки мають багато переваг, але програють в довжині. Хороший варіант — використовувати моделі, докомплектовані тросом: скобою пристібається рама, а тросом фіксуються інші елементи велосипеда.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here