Медичне золото: склад і властивості матеріалу, догляд за ювелірними виробами

Що таке медичне золото? Медичне золото, хірургічна або ювелірна сталь, медична нержавіюча сталь… Як зрозуміти, що це? Всі ці назви відносяться до сплаву, де справжнього золота менше 37%. В медицині використовують тільки надійні і довговічні інструменти. Для їх створення використовують спеціальний сплав з декількох компонентів: залізо, мідь, нікель, магній, хром, латунь, цинк та інші. Сплав з цих компонентів називають медична або хірургічна сталь. З неї роблять інструменти, які майже не піддаються фізичному впливу і корозії.

Медична сталь стає схожою з золотими виробами в результаті спеціального покриття. Існують два види: Gold Plated — просте напилення, дешеве і нетривке, швидко стирається і дряпається. Gold Filled — нанесення позолоти в умовах високої температури, через що покриття набагато довше тримається на виробах.

Майже у всій біжутерії використовуються Gold Filled, що говорить про довговічне використання таких прикрас. Біжутерія з медицинского золота має масу переваг. Головним є те, що такі прикраси можуть носити люди з алергією на все метали, крім золота. А візуально тільки фахівець зможе відрізнити вироби з медичного золота від благородного металу 750 проби.

Ювелірна сталь більш міцна, тверда, виглядає стильно і підходить до індустріальної моді.

Які прикраси виготовляють з медичного золота?

Ювеліри дуже цінують медичний сплав. Склад ідеальний по співвідношенню експлуатаційних характеристик, зовнішності і вартості. Комбінують різні поверхні — матову і дзеркальну, роблять гравіювання і інкрустацію, надають сплаву навіть колір платини. Якщо ви думаєте, що прикраси з медичної сталі не використовуються престижними брендами, то розкриємо секрет — золоте напилення в колекціях відомих ювелірних будинків не вважається ганебним.

Прикраси з медичного сплаву виглядають не відрізняються від чистого золота, і покупці все частіше віддають їм переваги. Жіночі ювелірні вироби зі сталі продаються у великих гіпермаркетах.

Найпопулярнішими вважаються сережки з медичної сталі — дизайнери проявляють всю фантазію в створенні різноманітних сережок і не забувають про тренди: сережки-монети з портретами, сережки з черепашками і м’ятим металом, а також з перлами і фіанітами. Сережки з медичного сплаву ще й абсолютно нешкідливі, тому їх часто беруть маленьким дітям.

Кільця з ювелірної сталі — саме втілення мистецтва. Вони стануть відмінним доповненням до повсякденного іміджу. Якщо ви любите виділятися, то брошки і шпильки допоможуть вам звернути на себе увагу. Сталева брошка з перлами і ювелірної смолою — в дизайні переплітаються сучасність і вантажу. Її можна носити з блузою, на лацкані костюма і пальто. Стильна шпилька з перлами, красива і ніжна, підійде для будь-якої зачіски.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here