Лікування алкоголізму за методом Довженко

Думка про те, що країни СНД — це найбільш питущі країни світу, як показали дослідження, виявилося одним з чергових міфів — страшилок. Однак це не означає, що проблеми пияцтва та алкоголізму не існує. Мова навіть не йде про тих, хто в свято проголошує тост, випиваючи одну-дві чарки, хоча і тут не все так просто.

Питуща людина — це зруйноване сімейне щастя, втрата роботи або можливості просування по кар’єрних сходах, періодичні скандали і сімейні розбірки. Але якщо пияцтво переростає в хронічну форму — алкоголізм, життя оточуючих перетворюється на справжній кошмар. На щастя, до багатьох, що страждають на алкогольну залежність, через участь рідних приходить усвідомлення необхідності серйозного лікування разом з dar-med.od.ua.

У чому переваги методу

Серед варіантів лікування, що застосовуються для позбавлення від цього важкого стану, використовується унікальний метод, який перемагає алкоголізм. Довженко А.Р. став відомий ще під час існування Радянського Союзу, отримавши звання Заслуженого лікаря України і Народного лікаря СРСР.

Характерною особливістю розробленого ним методу є вплив гіпнозом, який на певний час знімає тягу до спиртного і допомагає перемагати алкоголізм. Довженко вважав, що для успіху лікування важливо самому хворому усвідомити необхідність звільнення від алкогольної залежності, саме тому:

  1. метод не має на увазі додаткового медикаментозного лікування або застосування фізіотерапевтичних процедур, за допомогою яких намагаються вилікувати алкоголізм; Довженко довів, що тільки прийняття установки на здоровий спосіб життя може принести результат;
  2. гіпнотичний вплив не робить негативного впливу на фізичний стан хворого;
  3. лікування проводиться без морального або фізичного примусу, тому усвідомлення його необхідності допомагає перемогти алкоголізм. Довженка, крім того, довів, що даний метод лікування не завдає психічних травм, а, навпаки, сприяє моральному оздоровленню.

Ще одним важливим фактором застосування даного методу лікування, який отримав назву кодування, є можливість поєднання з іншими способами, якими лікують алкоголізм: Довженко вважав, що таке суміщення підсилює оздоровчий ефект їх застосування.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here