Лазерне видалення родимок: переваги процедури

Видалення родимок лазером — це сучасна, безболісна процедура резекції, яку призначають в разі, якщо родимки заважають пацієнтам, викликають у них неприємні відчуття. У медичній косметології подібні послуги здійснюють і для поліпшення зовнішнього вигляду, коли родимка розташована на видному місці і починає розростатися. Процедура нескладна, але призначається виключно лікарем, тому що жартувати з родимками не варто.

У лазерної резекції є чимало переваг, головне з яких — це безболісності і швидке загоєння, але у процедури є свої нюанси, тому потрібні консультації. Як проводиться процедура з видалення родимок лазером, і що необхідно знати пацієнтам перед процедурою? Ось здесь можете отримати додаткову інформацію.

Крім численних плюсів, у процедури є один вагомий мінус: дослідити родимку після процедури неможливо, тому перед тим як пройти лазерну резекцію, пацієнта чекає заздалегідь з’ясувати, доброякісне це утворення чи ні. Зробити це можна, звернувшись до фахівців, які проведуть відповідне дослідження.

В іншому процедура лазерної резекції має чимало переваг, основні з яких це:

  • Швидке загоєння і відмінні результати. Жодна інша процедура не дасть такого результату.
  • Процедура повністю виключає повторне зростання родимки.
  • Лазер впливає тільки на ділянку, де розташована родимка, ніякої загрози для шкіри немає.
  • Процедура не болюча, після проведення не залишається слідів.
  • Проводиться резекція швидко.
  • За один раз можна видалити всі заважають родимки.
  • Процедуру можна проводити на будь-якій ділянці тіла без побоювань, навіть на обличчі.
  • Після резекції рана швидше заживає і не вимагає особливого догляду.

Якщо пацієнт вирішив пройти процедуру лазерної резекції, йому необхідно проконсультуватися з дерматологом, який досліджує родимку. Якщо фахівець схвалить процедуру, то можна записуватися на лазерне видалення.

Лазерна резекція практично не має протипоказань, винятком можуть бути окремі випадки алергічних реакцій у пацієнтів з чутливістю до ультрафіолетових променів. В іншому процедуру проводять навіть маленьким дітям після попереднього ретельного обстеження.

Перед процедурою і після резекції пацієнтам потрібно стежити за здоров’ям. Якщо є якісь хронічні захворювання, проблеми з імунною системою, від лазерної резекції краще відмовитися. Резекція протипоказана людям з онкологічними захворюваннями.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here