Лазерне омолодження обличчя: особливості процедури

Після 25 років організм починає повільно старіти. Так влаштована природа, що після цієї вікової позначки вже слабо виробляється колаген, який відповідає за пружність і еластичність шкіри. І вже до 35 років ознаки старіння стають все більш помітними. Але існують сучасні лазерні методики, які допомагають суттєво зменшити прояв вікових змін шкіри. Омолодження обличчя за допомогою лазера https://ua.alvi-prague.com/product/fractial-laser-co2-med-x здатне відновлювати шкіру, розгладжувати зморшки, зміцнювати її тонус, підтягувати овал обличчя.

Розберемося, що це таке — лазерне омолодження шкіри обличчя, кому підійде така процедура, а кому ні, які є методики на сьогоднішній день і якими можуть бути негативні наслідки для пацієнта.

Як відбувається омолодження обличчя за допомогою лазера

Існують різні лазерні методики омолодження обличчя, але всіх їх об’єднує загальний принцип. Лазерний промінь точно потрапляє на певні шкірні ділянки і нагріває їх. В ході сеансу верхні шари епідермісу видаляються.

Інтенсивний температурний вплив фракційного CO2 лазера стимулює шкіру до вироблення колагену, запускає механізм регенерації, стягує шкіру. В результаті вже через пару місяців пацієнт бачить, як виглядає лазерне омолодження обличчя — якість шкіри підвищується в рази, обличчя молодіє, виглядає свіжим.

На що здатний лазер для омолодження

Лазерні методи омолодження здатні творити справжні дива зі шкірою. Причому мова йде не тільки про шкіру обличчя, але і про шиї, зоні декольте, тильній стороні рук, спини, шкірі навколо очей,. Ось на що здатні лазерні апарати:

 1. Видалення зморшок.
 2. Усунення старечих пігментних плям.
 3. Усунення розтяжок на тілі.
 4. Видалення судинних недоліків.
 5. Звуження пір.
 6. Надання тонусу шкірі.

Показання до проведення лазерного омолодження обличчя

Показання до лазерному омолодженню зазвичай естетичні, оскільки апаратне омолодження з використанням лазерного апарату — це потужна anti-age технологія. Серед них:

 1. Вікові зміни дерми.
 2. Поява судинних недоліків.
 3. В’янення шкіри, втрата тонусу і еластичності.
 4. Нерівномірний колір обличчя.
 5. Тьмяний колір обличчя.

Що стосується видалення зморшок навколо очей, тут є одне обмеження. Рекомендується проводити таку процедуру в віці від 30 років при зниженні еластичності шкіри століття і наявності безлічі зморшок в цій області.

Протипоказання до лазерного омолодження

Лазерне омолодження протівопоказаніяПротівопоказаній до лазерного омолодження шкіри обличчя досить багато, але вони зустрічаються не дуже часто, тому багатьом така процедура підходить. Серед протипоказань:

 1. Онкологія.
 2. Період виношування малюка.
 3. Період лактації.
 4. Серцево-судинні захворювання.
 5. Захворювання нервової системи.
 6. Захворювання, пов’язані з порушеннями коагуляції.
 7. Депресивні стани.
 8. Шкірні інфекції.
 9. Герпес в активній стадії.
 10. Вживання фотосенсибилизаторов.
 11. Схильність до утворення рубців.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here