Лазерна епіляція: Переваги і недоліки

З появою технології лазерної епіляції питання видалення небажаного волосся перестав бути проблемою. Сьогодні кожна професійна косметологічна клініка пропонує подібну послугу і скористатися їй може буквально кожен бажаючий. Але перш, ніж зважитися на цю процедуру, варто ознайомитися з усіма її перевагами і недоліками. Про них ми і поговоримо в даній статті.

Переваги лазерної епіляції

Для початку, звичайно ж, варто відзначити всі плюси цієї процедури — детальніше на сайті https://slim.ua/lazernaya-epilyaciya/lazernaia-epilyacia-ruk. А їх у неї цілий ряд.

І найголовнішим з них є висока ефективність лазерної епіляції. Саме з цієї причини вона стала настільки популярною у всьому світі. Говорячи буквально, з кожним наступним сеансом небажаного волосся буде ставати все менше.

Крім того, лазерна епіляція абсолютно безпечна. Незважаючи на те, що багато хто вважає, що така процедура може негативно вплинути на роботу внутрішніх органів, це зовсім не так. Лазер проникає в дерму всього кілька міліметрів, що дозволяє не тільки оптимальним чином взаємодіяти з фолікулами, але і не завдавати шкоди організму людини.

Не менш важливим є і той факт, що процедура практично безболісна. Лазерну епіляцію можна застосовувати навіть на самих чутливих зонах, і максимум, що може відчути людина — це легке поколювання, якого можна уникнути шляхом нанесення знеболюючого засобу.

Ну і, нарешті, останнім плюсом, який хотілося б згадати — це тривалість процедури. Вона займає значно меншу кількість часу, ніж воскова депіляція.

Недоліки лазерної епіляції

Але існують у цій методики видалення волосся і свої мінуси. На щастя, їх не так багато і більшість з них зовсім некритичні. Але згадати їх все ж потрібно.

І головним з них є наявність ряду протипоказань. Незважаючи на те, що їх не так багато, перед тим, як зважитися на процедуру, варто проконсультуватися зі своїм косметологом, щоб уникнути проблем.

Важливо також розуміти, що лазерна епіляція вимагає досить тривалої підготовки. Займає це близько 2-3 тижнів, однак це є суворої необхідністю. Тому спонтанно записатися на процедуру просто не вдасться.

Ну і, нарешті, останнє, на що слід звернути увагу — це той факт, що лазерна епіляція складається з курсу процедур. Це пояснюється тим, що лазер реагує лише на ті фолікули, які знаходяться в активній фазі, а тому варто заздалегідь бути готовим до кількох відвідин свого косметолога.

В цілому ж, процедура лазерної епіляції має значно більше плюсів, ніж мінусів. Саме з цієї причини послуга користується попитом. А значить, якщо виникла необхідність в епіляції, відмовлятися від неї не варто.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here