Квадрокоптер з камерою, як підібрати

Технологічний прогрес в наш час розвивається досить активно — буквально щороку з’являються нові типи гаджетів, які раз по раз викликають подив і самий справжній захват. Буквально кілька років тому ринок вибухнув з появою таких пристроїв, як квадрокоптери. Вони являють собою мініатюрні літальні апарати, що живляться від акумулятора. Найчастіше ці пристрої можуть нести на собі вантаж визначеної маси. З цієї причини більшість виробників цих девайсів оснащують їх відеокамерами з пристойним дозволом.

У магазинах цифрової техніки асортимент аналогічної продукції досить широкий — в ньому може заплутатися навіть досвідчений любитель гаджетів, про новачків і говорити не доводиться.

Як потрібно вибирати квадрокоптер з хорошою камерою?

За принципом роботи апарат DJI Mini 2 в RC Store повністю копіює звичний вертоліт. Зазвичай вся електронна начинка поміщена в полегшений корпус, який піднімається в повітря за допомогою тяги відразу чотирьох гвинтів. Як правило, тут використовуються колекторні або ж безколекторні двигуни. Автоматикою керує спеціальний контролер, сигнал якого передається на пульт дистанційного керування. Час автономної роботи квадрокоптера обмежений ресурсом його акумулятора — воно зазвичай не перевищує 20-30 хвилин.

Для новачків найкраще підійдуть не дуже дорогі моделі. Подібні гаджети зазвичай мають мінімальним набором польотних можливостей, до того ж ними дуже легко управляти. Маса аналогічних дронів незначна, та й габарити теж, тому розбити такий апарат не так просто. Якщо немає досвіду управління квадрокоптера, то найкраще зупинити свій вибір саме на таких виробах — навчитися ними керувати нескладно, після чого можна буде перейти на більш масивні і дорогі моделі.

На сьогоднішній день дрони навіть для новачків обладнуються камерою з досить серйозною роздільною здатністю. Обов’язково слід враховувати параметри фото- і відеоустаткування — вони знаходяться в межах від 0,3 Мп (такі прилади встановлюються на відносно дешевих і найпростіших девайсах) до якості 4К (подібними агрегатами оснащуються досить масивні квадрокоптера).

У продажу можна відшукати моделі з вбудованою камерою, причому картинка буде передаватися в режимі реального часу на дисплей, встановлений на пульті дистанційного керування. Якість зйомки у подібних камер далеко не завжди найвища, однак за рахунок того, що обладнання знаходиться під корпусом апарату, воно не буде негативно впливати на польотні характеристики квадрокоптера, наприклад, на обтічність.

Можна зустріти дрони, оснащені модулями бездротового зв’язку, наприклад, Wi-Fi — в цьому випадку вони зможуть викладати отримані фотографії або відеоролики безпосередньо в інтернет, наприклад, на сторінку власника в соціальній мережі. Існує оригінальна функція — керувати даними девайсом можна і в режимі від першої особи з використанням 3D окулярів. Само собою, подібні прилади обійдуться покупцям значно дорожче.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here