Кращі конструктори для дітей в магазині «Myplay»

Конструктор — прекрасний подарунок як для дівчинки, так і для хлопчика. Він може бути виконаний з будь-якого матеріалу, володіти різними розмірами і якістю. Крім того, така іграшка підбирається за віком і ціною. У даній статті ми поговоримо про те, який особливістю володіють конструктори і як вибрати кращий з них.

Як підібрати конструктор для дитини?

Перше, на що варто звернути увагу — упаковка. Вона повинна зацікавити малюка. Важливий фактор — її міцність і довговічність, оскільки в ній зручно зберігати як окремі деталі, так і зібрані конструкції. Так можна привчити дитину до порядку.

Поєднання кольору також грає важливу роль, так як воно впливає на творче, психологічний та інтелектуальний розвиток дитини. Необхідно уточнити наявність сертифіката якості — найчастіше в дешевих варіантах він відсутній, а термін їх служби не перевищує 3-х років.

Підбір іграшки за віком

Купувати малюкові конструктор на сайті https://myplay.ua потрібно строго за віком. Великому дитині підійде той, в якому дрібні деталі, а маленькому — той, в якому великі.

Для початку можна придбати набір з 10-ти деталей, а після потихеньку докуповувати нові. Дрібні деталі варто давати тільки в тому випадку, якщо батько контролює гру дитини.

Малюкові у віці 3-6 років можна купити конструктор «на виріст». На початку його можна збирати з батьками, а після самостійно. Дитині в 6 років будуть цікаві складні деталі і кріплення.

Що подобається дітям?

При виборі конструктора, важливо брати до уваги побажання дитини:

  • Хлопчикам припадають до душі конструктори, з яких роблять літак, машину або робота. Їх залучають фортеці, станції, бази.
  • Дівчатам підійдуть набори, на яких зображені тварини і люди, а також улюблені казкові персонажі.

Однаково цікаві обом статям конструктори, в яких потрібно будувати будинки, доглядати за фермою, вирощувати рослини. А в старшому віці підходящим варіантом будуть електронні моделі конструкторів, автомобілів, кораблів та іншої техніки.

Поговоримо про найкращі дитячі конструктори, купивши які ви точно не пошкодуєте.

Лего

Конструктор Lego випускає датська компанія, яка спеціалізується на виробництві розвиваючих іграшок. Його переваги очевидні:

  1. У складі велику кількість порожніх цегли, які кріпляться один до одного за рахунок шипів;
  2. У наборі є колеса, фігурки людей і тварин;
  3. Деякі конструктори оснащені датчиками, мікроскопічними контролерами;
  4. Всі деталі якісні і забезпечують міцне з’єднання;
  5. З конструктором малюк зможе зібрати машину, корабель, літак, робота.

Звертаємо вашу увагу на «Лего цеглинки для творчих занять» і «Математичний потяг Duplo» — ці товари подобаються як хлопчикам, так і дівчаткам, але на відміну від більш дорогих моделей, їх вартість прийнятна. Мабуть, Lego є головним фаворитом на ринку конструкторів, а різноманітність серій від Duplo до Lego Education просто вражають.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here