Користь сухого басейна

Сухі басейни складаються з поролонових модульних стінок, обтягнутих кольоровий миється полімерної тканиною. Дно басейну виготовляється з того ж матеріалу і кріпиться до стінок липучками. Дно манежу складається з модульних матів.

Для організації ігор басейн на 2/3 об’єму заповнюється різнобарвними порожніми поліетиленовими кульками. Басейн може виготовлятися з розфарбованими стінками різнобарвною печаткою або аплікаціями, може бути передбачена вбудована гірка звичайна або з фігурними поручнями — великий вибір басейнів можна знайти на https://inkluzia.com.ua/ru/sportivno-igrovye-tovary/sukhie-basseyny/.
В даний час сухі басейни користуються незмінною популярністю не тільки у дітей, але і у педагогів і батьків. У чому ж секрет?

М’які і надувні сухі басейни — емоційне здоров’я і профілактика різних захворювань.
Коли з’явилися перші надувні і м’які сухі басейни з кульками, вони служили чисто розважальним цілям. Однак подальші дослідження показали їх безсумнівну користь для здоров’я дітей.

Ось деякі характеристики:

 1. розвиває оздоровчий комплекс від півроку;
 2. виготовляється з м’яких еластичних гіпоалергенних матеріалів;
 3. благотворно впливає на емоційний стан дитини, нормалізує сон;
 4. тренує дрібну моторику, тактильну чутливість;
 5. знайомить з різними категоріями понять;
 6. виробляє навички спілкування;
 7. зміцнює опорно-руховий апарат;
 8. покращує діяльність серцево — судинної та дихальної системи;
 9. може служити ігровою зоною, якщо прибрати кульки.

Що ж таке сухий басейн?

У спрощеному варіанті це манеж, наповнений різнобарвними порожніми кульками. Може мати різну форму і колірне рішення. Стінки і дно виготовляються з щільного поролону і обтягаються полімерної тканиною. Наповнювачем служать поліетиленові кульки синього, червоного, жовтого і зеленого кольорів, а їх кількість залежить від ємності басейну.

Завдяки своїм лікувальним властивостям, це ігрове обладнання зайняло міцне місце в лікувальних і освітніх дитячих установах, реабілітаційних та розважальних центрах, і навіть квартирах і дачах.

Як правильно вибрати дитячий м’який і надувний сухий басейн?

У цьому питанні три моменти:

 1. вільна площа;
 2. вік і кількість дітей;
 3. бюджет.

Якщо ваша квартира не відрізняється розмірами, а дитина ще мала, досить буде маленького басейну з невеликою кількістю кульок. Він швидко збирається, і, в разі чого, його легко прибрати з дороги або взяти з собою на пікнік.

Якщо дитяча компанія велика, а місце і фінанси дозволяють, звичайно, краще купити сухий басейн для дітей великого розміру. У ньому можна викупатися і самому. А у нас ви знайдете не тільки великий вибір м’яких та надувних басейнів, але і безліч м’яких ігрових модулів, що дозволить створити вдома справжній ігровий центр.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here