Картонні коробки: особливості та переваги

Картонні коробки — один з найбільш популярних видів пакувального матеріалу.

Завдяки практичності і доступності саме йому віддають перевагу як великі, так і невеликі компанії. Використання картонних коробів є повсюдним. Їх застосовують для упаковки побутової техніки, продуктів харчування, а також книг, документів, косметичної продукції, посуду. До речі, купить коробки картонные радимо на сайті компанії Wonderpack .

Особливості виробництва

Виготовлення картонних коробів — це дуже розвинений технологічний процес. Він може здійснюватися різними способами. Для створення коробок виробники використовують матеріал товщиною від 0,3 до 5 мм. Це може бути целюлоза, деревна маса, макулатура або мінеральні волокна для виробництва картону. Підготовлений лист кладеться на штанц-форму. Після цього заготовку пропускають через вали апарату. На виході виробник отримує картонний короб в розгортці.

Переваги картонних коробів

Картонні коробки — кращий варіант упаковки. Перед дерев’яної і пластиковою тарою вони мають безліч переваг. У список переваг картонних коробів можна віднести:

— невелика вага;
— зручність при транспортуванні і зберіганні;
— компактність: в складеному вигляді гофрокороб займає мінімум місця.

Екологічність — ще один незаперечний плюс. Це обумовлено безпекою використовуваних матеріалів. Картонний короб має відносно невисоку вартість. Тому, таку упаковку можуть собі дозволити навіть початківці компанії з обмеженим бюджетом. У порівнянні з дерев’яною або пластиковою тарою, вартість гофрокоробів в кілька разів менше.

На поверхні картону можуть бути нанесені будь-які зображення. Для створення брендованих коробок компанії часто вдаються до тиснення срібною або золотою фольгою. Завдяки використанню сучасного обладнання фахівці можуть виготовити ящики з картону потрібної форми і розміру. При необхідності можна замовити виготовлення вологостійких картонних коробів.

Довговічність картонній тари

Незважаючи на гадану крихкість, картонні коробки є досить надійними. У разі виникнення проколу, тріщини і іншого локального дефекту, цілісність короба залишається практично незмінною. Те ж саме можна сказати про порушення структури матеріалу через вібрації, падінь і поштовхів. Через подібних дій коробки з картону зберігають основні експлуатаційні властивості.

Вартість виробів

Що стосується ціни коробів, її визначає вид використовуваного картону, розмір тари, а також складність малюнка. Оптове замовлення такої упаковки обходиться зовсім недорого.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here