iPhone — від 2016 до сьогодні

iPhone — це не просто телефон, а абсолютно новий погляд на життя. Саме завдяки йому вся індустрія смартфонів притерпела значні зміни. На сьогоднішній день iPhone, придбати який можна тут: https://skay.ua/163-iphone/, є найбільш передовими пристроями серед своїх конкурентів і є одним з найважливіших джерел доходу компанії Apple.

Історія

Презентацію нового пристрою компанія Apple провела в Bill Graham Civic Auditorium 7 вересня 2016 року. Компанія вирішила порушити традицію публікації статистики попередніх замовлень. Компанія Apple пояснила це неактуальністю таких даних для інвесторів і клієнтів компанії. Інформація про продажі в перші вихідні визначається обсягом поставок пристроїв в магазини, а не реальним попитом.

Щороку Apple випускає нові iPhone, і кожен рік мільйони фанатів компанії з нетерпінням чекають цієї події. Незважаючи на те що всі презентації проходять приблизно в один і той же час, точна дата проведення заходу незмінно стає предметом дискусій і пересудів. У середовищі аналітиків і зовсім вважається поганим тоном не випустили власний прогноз щодо дати анонса і такий його дати появи новинок в роздробі. Не став винятком і цей рік

За словами президента японської телекомунікаційної компанії SoftBank Кена Міяучі, Apple почне продажі iPhone 11 вже 20 вересня. Це означає, що сама презентація пройде на кілька днів раніше. Міяучі робить ставку на 10 вересня. По крайней мере, він заявив, що між анонсом і появою апаратів в роздробі пройде 10 днів.

iPhone 11 в вересні 2019

Ці дати виглядають найбільш імовірними, оскільки в Купертіно навряд чи вирішать проводити захід, присвячений релізу новинок, 11 вересня, а десятиденного тайм-ауту, який компанія зазвичай бере, щоб підготуватися до продажів, буде якраз достатньо. Таким чином, можна розраховувати, що попередні замовлення на iPhone 11 стартують вже 13 вересня.

В цьому році Apple знову представить три нових iPhone, які, швидше за все, будуть називатися iPhone 11, 11 Max і 11R. На відміну від минулорічних моделей, кожна з новинок отримає додатковий модуль камери з ультрашироким кутом огляду. Завдяки йому фотографії будуть вміщати в себе більше деталей, ніж раніше, що на сьогодні є основним трендом серед Android-смартфонів, більшість яких уже давно мають такий модуль.

Дизайн iPhone 11

Досить суперечливою особливістю є дизайн нових iPhone. Незважаючи на непідтверджений характер цієї інформації, в Мережі можна знайти масу рендерів, що зображують майбутні апарати, які дозволяють скласти цілком чітке враження про зовнішність майбутніх апаратів. Але якщо спереду дизайн смартфонів залишиться колишнім, то ззаду він зміниться досить відчутно через досить великої площадки під камеру, яка привертає до себе занадто багато уваги.

Швидше за все, все три iPhone надійдуть у продаж у https://skay.ua в один і той же день. У всякому разі, причин для затримки жодної з моделей у Apple немає. Якщо перенесення продажів iPhone X в 2017 році і iPhone XR в 2018-му можна було пояснити небажанням компанії породжувати внутрішню конкуренцію, то тепер, коли у моделей є чітке позиціонування, цього, швидше за все, не станеться. З цієї причини відкладати реліз, ризикуючи втратою частки на ринку, в Купертіно не стануть.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here