Інверсійний стіл — що це таке, як використовувати

Хотілося б розповісти вам про досить цікавий силовий тренажер, його назва інверсійний стіл! Вправи на якому виконуються за рахунок підняття маси власного тіла! Інверсійний стіл допоможе вам випрямити вашу поставу, знизить завантаженість ваших м’язів, послабить біль у спині.

Також даний тренажер допоможе вам збільшити вашу гнучкість і амплітуду ваших рухів. Власне тренажер володіє ще однією дуже гарною особливістю, вправляючись на инверсионном столі ви зможете зняти ефект старіння, що виник, викликаний надлишком ваги.

Даний тренажер буде зручний для кожного хто займається, нейлонова спинка з дихаючої поверхнею забезпечує комфорт під час занять, манжети для ніг з легкістю приймуть форму, зручну для будь-якої людини, тим самим надавши тренуванням відчутний комфорт.

Суть занять на інверсійному столі досить проста, ви повинні ретельно закріпити свої ноги і тулуб на інверсійному столі, і за допомогою переміщення центру ваги ви повинні приймати два положення вертикально, як ви зазвичай пересуваєтеся, і навпаки як би в стійку на голові! Дізнатись про те, які про инверсионный стол отзывы, можна за посиланням.

Перевага інверсії

Постійна сила тяжіння — одна з найпотужніших сил, яка щодня надає свою дію на наше тіло. Терапія інверсією — природний шлях полегшити біль в спині, збільшити кровообіг и зменшити стрес и напруження в тілі.

Інверсійній стіл дозволяє вам безпечно обертаті ваше тіло на ті кути, які побажаєте. Це створює природне плавне розтягування відділів хребта, яке допоможе зменшити втрату зросту, впливає на ефект гравітації. Інвертування надає також безліч інших переваг для здоров’я.

Люди використовують інверсійній стіл для:

  1. Зменшення болю в спині и поліпшення постави
  2. Зменшення стресу и стимулювання кровообігу
  3. Відновлення зростання, уповільнення процесса старіння
  4. Збільшення кількості кисня, что надходить в мозок
  5. Спасіння від целюліту
  6. Зменшення віпадіння волосся
  7. Зниженя варикозного розширення вен

Хотілося б відразу вас попередити, якщо ви недбало поставилися до процедури закріплення ніг і тулуба до інверсійного столу, то ви можете заподіяти шкоду для свого здоров’ю. Якщо ви бачите, що ваші кріплення ослабли або якимось чином перетерлись, слід їх якомога швидше замінити. Інакше наслідки будуть погані.

Цей тренажер підходить абсолютно для всієї родини, аж від дитини до бабусі і дідуся! Інверсійний стіл досить компактний і не буде займати великого простору навіть в невеликій квартирі! Не обмежуйте себе від інверсійного столу, адже він допоможе вам випрямити поставу, зняти напругу в м’язах і послабити болі в спині!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here