Інструменти кондитера

Фартух

Фартух — неодмінний атрибут при будь-якому приготуванні їжі, тому ми починаємо саме з нього. Як би акуратно ви не готували, цятки від інгредієнтів так чи інакше з’являються на одязі.

Занурювальний / ручний міксер

Якщо ви можете дозволити собі придбати обидва, обов’язково купіть і стаціонарний і ручний міксери. Коли у вас будуть великі обсяги робіт, то без стаціонарного професійного міксера не обійтися. А ось для початківця кондитера звичайного ручного буде досить. Вигідно та зручно придбати все для кондитера здесь.

Ваги

У кондитерській справі точність — це все, і невелика помилка може призвести до неприємних наслідків. Більшість господинь вимірюють інгредієнти для страв склянками, але склянки у всіх різні.

Серед усього розмаїття кондитерського інвентарю ваги — це самий використовуваний інструмент на кухні.

Таймер

Випікати бісквіти і готувати креми потрібно за часом, а не орієнтуючись на вигляд. Для цього й придумані кухонні таймери, які виручать, коли потрібно засікти час.

Форми для випікання

Це можуть бути як круглі цільні форми, форми зі знімним дном, просто кільця, як одноразові, так і багаторазові.

У вашому арсеналі має бути кілька форм як різних по діаметру, так і різної форми: круглі, овальні, прямокутні, фігурні, для кексів і тарталеток.

Також, маючи різні розміри форм, ви можете готувати на різну кількість гостей. Якщо гостей планується мало, то навіщо брати велику форму. Якщо гостей багато, то в хід піде великий розмір. Великий вибір форм та інших потрібних речей для випікання є в Інтернет-магазині ZaPodarkom.

Силіконовий килимок або силіконізірованний пергамент для випічки

Силіконізований багаторазовий пергамент можна використовувати замість килимка і замість паперу для випічки. Вони також ідеально підходять для того, щоб розгортати тісто для коржів, тісто для пирога, тісто для піци і багато іншого.

Дно десертів завжди рівномірно запікається, і вони дуже легко знімаються з силіконового листа. Після приготування не треба мити деко, а сам силіконовий килимок легко стає чистим.

Вінчик

Іноді буває простіше і швидше використовувати віночок, ніж міксер. Віночок потрібен в таких випадках, коли в рецепті треба щось просто об’єднати, але не перемішувати повністю. До того ж, якщо немає можливості придбати міксер, віночок послужить вам хорошою альтернативою. Просто треба перемішувати довше.

Силіконова лопатка

Лопатку можна використовувати для всього і кожен день: від збовтування і змішування, до соскабливания крему з країв чаші, від рівномірного розподілу глазурі до приготування їжі і т. Д. Силіконова лопатка повністю знімає крем з каструлі / чаші, зберігає і не псує поверхню посуду завдяки м’якому зіткненню, не створює шум при роботі. Також лопатки бувають різного ступеня жорсткості.

Скалка

Скалки бувають дерев’яні, пластикові, силіконові. Краще придбайте пластиковий варіант, але тільки з дуже хорошого матеріалу — не дешеве. Дерев’яні качалки теж хороші, але вони мають кілька особливостей: вони вбирають жири, запахи і з часом псуються.

Кондитерський мішок

Кондитерський мішок — це простий і важливий інструмент. З його допомогою ви зможете як декорувати торти та десерти, так і надавати різні форми і смаки десертів. Кондитерські мішки бувають як одноразові целофанові, так і багаторазового використання зі спеціальної тканини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here